Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bir ceza aldım en son 5 gün mü neydi o gün bugündür içimde yaşıyorum :KK30:

benim de en son 3 gündü yıl başı affına uğrayıp 2 günde çıkmıştım mapustan o günden beri bdv ye şöyle bi bakıp kaçıyorum,neme lazım ban yemeye gelemiyorum ben zaten diyetteyim :KK57:

MedceziR mapusa senin için o ortadaki paçalı donu yolladım,kenarına adını işledim giy de sıcaklarda efil efil gez mapus damlarında :84:

anam bir an korktum. med ban yemiş. benim söylediğim konudanmı diye. neyseki değilmiş. vicdan azabı çekerdim valla.

ay simdi baktim o konuya bu neeee:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:ama medin yorumlarina bittim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bi tarafta ahmet kayadan efkarli bi sarki acmistim :KK14:bunlari gorunce gulmekten gozumden yas geldi Allah iyiliginizi versin kizlar:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay simdi baktim o konuya bu neeee:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:ama medin yorumlarina bittim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bi tarafta ahmet kayadan efkarli bi sarki acmistim :KK14:bunlari gorunce gulmekten gozumden yas geldi Allah iyiliginizi versin kizlar:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
demin bende baktım. bütün yorumlara gülmekten öldüm.. çok yaşayın kızlar. sabah sabah çok iyi geldi bu.:KK1::KK52:

Son düzenleme:
benim de en son 3 gündü yıl başı affına uğrayıp 2 günde çıkmıştım mapustan o günden beri bdv ye şöyle bi bakıp kaçıyorum,neme lazım ban yemeye gelemiyorum ben zaten diyetteyim :KK57:

MedceziR mapusa senin için o ortadaki paçalı donu yolladım,kenarına adını işledim giy de sıcaklarda efil efil gez mapus damlarında :84:

Benim çenem varya beni darağcına götürür :KK30:
Aslında ikili tartışmadan kaçınırım kendimi tanıyorum çok ters insanım onuruma dokunan bir laf gelir de kendime hakim olamam diye . :KK50: ( Hiç olamadım tahmin edebileceğin üzere abla içimde bir canavar besliyorum :KK52: ) Anneme biri yanlış bişey dese üstüne atlarım . Kızın biri kes demişti de vay haline diyorum. Normal hayattan 1 haftalık ban yemem lazımdı :KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydin arkadaslar,

Bugun ise basliyorum. Eskisi gibi takilmayacagim. [Sevinc cigliklarinizi duyar gibiyim. :KK33: ] Benim kimseyle sorunum yok, kimsenin de beni tanimadan benimle sorunu olmasin. Hatta birini tanimadan sirf arkadasinizi desteklemek icin onunla sorununuz olmasin. Bosu bosuna polemik yaratmayin , insanlar geriliyor. Insanlar birine laf soylemeden once lutfen biraz kendilerine baksinlar. Yoksa 1- 2- 3 ... 5 derken isin ucu acaip kaciyor.

Kendinize iyi bakin. Hoscakalin.

Gunaydin arkadaslar,

Bugun ise basliyorum. Eskisi gibi takilmayacagim. [Sevinc cigliklarinizi duyar gibiyim. :KK33: ] Benim kimseyle sorunum yok, kimsenin de beni tanimadan benimle sorunu olmasin. Hatta birini tanimadan sirf arkadasinizi desteklemek icin onunla sorununuz olmasin. Bosu bosuna polemik yaratmayin , insanlar geriliyor. Insanlar birine laf soylemeden once lutfen biraz kendilerine baksinlar. Yoksa 1- 2- 3 ... 5 derken isin ucu acaip kaciyor.

Kendinize iyi bakin. Hoscakalin.

Kankam sen kendin yeniliyorsun, eskisi gibi takılmayacağım'ın arkasına sevinç çığlıkları duyar gibiyim diyorsun, sen kendin negatif düşünürken pozitif bir dönüş alamazsın ki kimseden?

Hayırlı olsun işin, Allah kolaylıklar versin şimdiden :KK34:

Aslında ikili tartışmadan kaçınırım kendimi tanıyorum çok ters insanım onuruma dokunan bir laf gelir de kendime hakim olamam diye . :KK50: ( Hiç olamadım tahmin edebileceğin üzere abla içimde bir canavar besliyorum :KK52: ) Anneme biri yanlış bişey dese üstüne atlarım . Kızın biri kes demişti de vay haline diyorum. Normal hayattan 1 haftalık ban yemem lazımdı :KK52:

msj tekrarı .............

Son düzenleme:

:) çok tatlısın Tarim ya

ben normalde çok sakin bir insanım kk da da öyle çok öfkelendiğim bir olay olmadı aslında..kızgınlıklarım oldu ama çok sürmedi..en son biri bana angut demişti aklıma geldikçe gülüyorum hala :KK9: ben de ona kibarca;akil insan sen kendine bak dedim sonra da vurgun yemiş balina gibi kk kıyılarına sürüklendim grileştim dünyam karardı :KK53: hatta mune ablama msj atmıştım ellerinize sağlık güzel banladınız ama psikoloğum bozuldu kıyıya vurmuş balina gibi hissettim demiştim :KK60:

ama normal hayatımda konu çocuklarım olursa içimdeki canavar ortaya çıkar orası ayrı

Son düzenleme:
:) çok tatlısın Tarim ya

ben normalde çok sakin bir insanım kk da da öyle çok öfkelendiğim bir olay olmadı aslında..kızgınlıklarım oldu ama çok sürmedi..en son biri bana angut demişti aklıma geldikçe gülüyorum hala :KK9: ben de ona kibarca;akil insan sen kendine bak dedim sonra da vurgun yemiş balina gibi kk kıyılarına sürüklendim grileştim dünyam karardı :KK53: hatta mune ablama msj atmıştım ellerinize sağlık güzel banladınız ama psikoloğum bozuldu kıyıya vurmuş balina gibi hissettim demiştim :KK60:

ama normal hayatımda konu çocuklarım olursa içimdeki canavar ortaya çıkar orası ayrı

:KK1:

Angut mu :KK47: Bana dese ne ederdim bilmiyorum :18:
Bide o var değil mi ya çocuklarım olunca benden nasıl bir potansiyel canavar çıkar düşünemiyorum :KK4: :KK4: Birde teknikli dövüş biliyorum diye uyarmak zorundayım karşımdakini :KK53:

Her ne kadar burası gerçek kimliklerin açıklanmadığı rumuzlarla devam edilen bir ortam olsada, insan biraz dikkat eder ya huu..
Kimse seni tanımadığı zaman karakterini yere mi dökmen gerek..
Eşinle olan özel anlarını, benim aktarmaktan hicabettiğim senin yazarken gurur duyduğun
seviyesiz durumlarını gözler önüne sermen mi gerekti..?

İnsan olanda biraz utanma olur, ar olur, yüz kızarıklığı olur..

El hayai vel iman..

Bir derdim var bölümünde insanların zaten moralleri bozuk oluyor,bir de sen üstüne o kadar kırıcı yorumlar yapıyorsun ki.. Onlar adına ben üzülüyorum :KK50:

Hayır konuyla alakan yok, yaptığın yorumun geçerliliği olsa bari.

Ayrı telden çalıyorsun, öneri sunmuyorsun resmen hataya sürüklüyorsun derdi olanları.

Acemi topiği olsa da orda takılsan keşke. :KK51:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X