Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orda burda çirkinleşmeler demiştin ya, birtek sen görmemiştin hani benim yüzümü :)
Hah işte o konuda tarafsız bile olamayacak kadar egona yenilmiştin. Hah gör şimdi tarafı olduğunu. Benim içimi görenlerin mi desek göremeyenlerin mi yoksa nasıl insan olduklarını herkes gördü , biliyor. ALLAH a şükürler olsun. Kimsenin namusuna laf etmedim etmem. O kadar düşmem. İnsanların hassas noktalarına vuranlarından Rabbime sığınırım. Birine kötü , tü kaka demek başka, namusuna dil uzatmak başkadır. Allah hiçkimseyi öyle büyük gaflete düşürmesin. Ama ben affettim. Büyüklük bende kalsın. Allah görür... Bilirim.

Son düzenleme:
İlk kırmızımı aldım. Hayır kapanıp gitmiş bir konuda yaptığım normal ve kibar bir yorum için neden kırmızı veriyorsun arkadaşım ?
Allah allah yahu ! Ayıp ya.:KK4:

Eserim, kükrerim, hafta sonu rahat durun bati ama yoook hala elektrikten bahsedenler var, yüksek gerilim hattı gibiyim, 100 watt'lık ışığı ararken 20.000 volt'la çarpılmayın:KK51:

İlk konu, gecenin bu saati, bir çok konuda bilmediğini söyleyerek gelen açıklamaları görüp gülmek isteyen biri bence. Inanmıyorum sana !

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X