Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
değiştiricektım ama mesajın suresı dolmuş ozelden mesaj atanlar ıkınızede demedım yahu ustune alınması gereken yarın okur:KK14:

Buraya üye olup insanlara oynak diyeceksin, başka terbiyesizce şeyler söyleyeceksin, atılınca 6 tane daha üyelik alıp insanların namusuna laf edeceksin:KK20:
Üyeleri beğenmiyorsun o zaman niye onca üyelik alıyorsun, hakaret etmek hoşuna gidiyorsa kusura bakma burda edemezsin:KK51:

Peki 'kız'ım aferin sana, sen bozma bekaretini aman kaliteni, şimdiye kadar hiç bozmamışsın, aferin. :KK52: Her zaman kız kal, pardon kaliteli kal..

Ama sen o muhteşem görüşünü bence kendine sakla ve daha fazla çirkinleşme.

Oof bu çirkin zihniyetle aynı havayı solumak bile utanç verici. Aman olma kadın olma sakın, senin gibiler kadınsa ben kadınlığımdan utanırım be. :KK53:

İkinci üyelik alıp insanları enayi yerine koyarak hakaretler saydırmak çok ahlaklı bir davranış, bu şekilde kaliteni gözümüze soktun, aferin. :KK34:

Bilinçsizlere yazdığın bilinçli yazına ithafen...
Şunu herkes biliyordur ki dünyada iki cinsiyet var.
Kadın ve erkek.
Kız, kadın, erkek diye bir şey yok.
Kadınların cüzdanlarında evlenene kadar "kız" yazmıyor :KK53:

Dipnot: Unutmuşum bir de bayan vardı size göre. Sanırım o da kadın kelimesine fobisi olanlar için yazılıyor nüfus cüzdanına :KK30:

İki tane eksi rep almışım iki farklı yazımda. Arkadaş dini inancımı beğenmiyor ısrarla.. Canım eksi repler onun için değil sen çok yanlış anlamışsın hristiyanı aleviyi yahudiyi deisti ateisti replemek için kullanmıyoruz onu. senin dinine laf edeni replersin bir dahakine. :KK14:

Hay ağzına sağlık.... Aynı kişi aynı sebeple . Kırmızı kartımın sebebi !! Sinir oldum. Bir daha kendisi değil kırmızı rep , yeşil de vermesin. İstemiyorum. Ayıp denen birşey var.Bu ne ya...

Bu kırmızı ne nedenle veriliyor, yani aslında niye verilmesi gerekiyor biri bana özel mesajla bilgi verebilir mi?
Deizm konusunda bana da kırmızı veren arkadaş, teşekkür ederim sadece gülüyorum :KK1:
Bu ülkede ateistlerin veya başka bir dine mensup insanların neden Müslümanlara farklı gözle baktığını daha iyi anladım şimdi :KK34:
Çok yazık :KK14:

Son düzenleme:
Senin gibiler zorla Müslüman da eder o adamı, zorla bi taraflarını da keser :KK31:
Gerçi siz öyle insanları kafir görürsünüz, insan yerine koymazsınız ki. Baştan beraber olmazsınız :KK14:
İlk kez bu kadar sinirleniyorum şu kk'da. Görüşlerimizi söylüyoruz diye taşlanırız da yakında :KK31:

eksilenmişsiniz sanırım. ama gerçekten baktım nedenini göremedim.
denememi yapılmış üzerinizde acaba.aa eksi repi artık öğrendim. neyse 1 2 kişiyi heba ettik ama ossun. ben öğrendim ya onların eksisi olabilir tarzı:KK53::KK9::KK9:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X