Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hem konu açmış hemde verdiğimiz cevap karşısında laf ediyor üstüne beddua ediyor:KK4:
Alıcan Allah yarattı demeyip saçını başını ......:KK14:

o albüm mevzusu uzadı insanlar bende dahil çok yorum yaptı evet sebebi de bir arkadaşımın yazdığı gibi elektrik meselesi.Baaağğğğ bunların hepsi benim bu da onları alan kişi beni seviyor aldıklarına baksana havasıyla yazmak albüm açmak var, sadece mutluluğunu paylaştığın bunu verdiğin bir hisle albüm açmak var.Şahsın tüm resimlerine baktım baktım ve şunu gördüm her resimde şurada yedim şunu aldım şunu içtim bunu giydim durumu var, sürekli bir hava atma çabası var yani Bu durumda insanların aldığı negatif elektriği ve dayanamayıp yazdıklarını pek yadırgamamak gerek galiba...evet onca albüm alınan sergilenen şey var neden bu kişi bu kadar tepki çekti,topluca anlaşıp hadi şuna yazalım demedi ya insanlar.Nedeni çok açıkça ortada...

Son düzenleme:
Eğer arkadaşımız albümünü "kızlar eşim bana sürpriz yapmış,öyle mutluyum ki,mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim" gibi bir başlıkla açmış olsaydı,emin olun ki kimse bu kadar tepki göstermeyecekti.
Kendi adıma söylemem gerekirse,beni rahatsız eden şey "tavır" yoksa bana ne,kim nasıl albüm yaparsa yapsın.

Konunun benle alakali olmamasina ragmen,bana birsey yazmamis olmana ragmen cok negatif elektrik aldim senden,
öyle bi yorum yapasim geliyor ki... susmak erdemdir diyip susuyorum,e birde banlanma isi olmasa cok fena laf yaristirirdim seninle.. :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X