Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten sıktın artık,senin kadar kendini bir şey zannedeni görmedim.

İnsan evlenince bu kadar mı buldumcuk olur,bu kadar mı değişir ?

Ne zorluklarla hamile kalan,o dönemi ne zorluklarla geçirenler var;hava atmaktan ne zevk alıyorsun?

Hamilesin işte,problem de yok,her şey yolunda,sus artık ya.

Ne yaparsan yap,insanlar her yerde senin buldumcuk yorumlarını görmek zorunda mı ?

Gören de sadrazam falan sanacak kocanı.

Ahh pardon beybi,unutmuşum.Övünebileceğin tek şey kocan değil mi ?

Yaşın kaç başın kaç,uğraştığın şeylere bak. Acıyorum sana.

bu forum da bazıları gerçekten dayanılır gibi değil..
Yahu insan az mı kendinin farkına varmaz. Aynaya baktığında sadece dış görünüşe değil az da mi kendini sorgulamaz.
Bana da pes dedirttiyorsunuz ya
PES PES PES PES!!!

Son düzenleme:
Sakin davranayım diyorum, hepsi koca koca insanlar diyorum, sitenin kurallarını biliyorlar diyorum, la havle çekiyorum ama yok, olmuyor olmuyor.
Atışmalar, hakaretler, kavgalar, parmak sallamalar ne ararsan var.

Acaba kime veya kimlere dedim

Valla ben lafımı ortaya korum, beğenen alır gider, beğenmeyen bırakır kaçar

kar fırtınası geçti,ama şu anda egeden feci hortum olacak gibi..
ben konu açayım yine,,ortalarda dolaşmayayım

Son düzenleme:
bu kasırgadan ne haberim var, ne gördüm, ne bildim kasırga koparkene sıcak çukom ve battaniyem ile bütünleşeceğim kısmetse

Bazı üyeleri gördükten sonra diyorum ki; allah sizden akıl alacak hale getirmesin bizi.. göz ile kaş arasında iftiraya kurban gideriz de haberimiz bile olmaz.. ne demek "hoşuna gidiyorsa bilemeyeceğim" bütün kibarlığımı bir yana koyar bir cevap yazardım ama konu sahibi vermiş cevabı.. öh artık abla ya öh ya..

Hey Yarabbim ya ... Elin şeyiyle gerdeğe girilmez derler ya aynen o hesap.
Ama insanlar öğrenemedi bir türlü. Hayır ALLAH bi de akıl vermiş, arada onu da kullanmak lazım ki, aklın da hesap sormasın öbür tarafta; "beni niye kullanmadın la?" diye . Dimi ama ?

Eveeeeet, yemeğimi yedim, çay keyfimi yaptım, epeydir kk'de güzel güzel salınıyordum, bünyeleri bu kadar dinlendirdiğimiz yeter, artık kuzuların sessizliği, testere, halka, çığlık ve kk'nin gelmiş geçmiş en iyi korku filmi yapımı ve senaryosu patrona ait kabusum olur musun'u vizyona sokma zamanı.
kk'de temizlik, bölüm 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…