Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biri bir şey yazsada bende hemen peşine düşsem diye bekliyor hatun ya. Reelde hayal edemiyorum gerçekten pes :KK14: boşuna değil bu yalnızlığın
Var insanların bir bildiği

derdine derman arayan insanların konularında o mikkemel şaaaahane hayatlarınızı anlatıyosunuz ya ne dıyım egonuzda boğulun:KK3:

Son düzenleme:
Vay arkadaş eş ve sevgili ile ilgili açılan tüm konularda "bas tekmeyi gitsin. Ben olsam bir dakika durmam" yorumu hakim. Hayır yani konu ne olursa olsun bu yorumlar mutlaka var. En basitinden en kötüsüne.
Ya bu hatunların sevgilileri ve eşleri mikemmel. Hiç sorun yaşamıyorlar. Buna da dolaptaki sararmış maydanoz yığını inanabilir ancak. Az önce söyledim tepki vermedi. İnandı zaar. Ya da 84739825 kocalı hürmüz hepsi. Düşünsene dedikleri gibi yapıyorlarsa, her haftaya bir sevgili düşer ki yıllara vurulduğunda korkunç bir sonuç çıkıyor ortaya. Az samimi olun la.

forumun eskı uyelerındensın emme daha ogrenememişsin:KK9:oyle olmaz:KK20:bırısı derdıyle alakalı bı konu actımı hemen ona mikkemell hayatından bahsedıp onun bozuk olan moralını dahada bozucaksın ve kendın yapamayacagın akılları ona verıceksın anlaştık???:KK12:

İşte ben eski zamanlarımda forum hovardalığı (Banlanmaya sebep olacak ciddiyetsiz tavırlar silsilesi) yaptığımdan, dikkatli okumadıysam demek ki. Daha yeni yeni fark ediyorum bu gariplikleri. Vay anasını. Ama şimdi şeytan dürtüyor beni. Şeytan dürtünce de Mune aplanın yeşil asası ile açtığı sisli yolda yolculuk yapıyorum. Ne yapsam bilemedim ki.

Gidip belali tiplere bile isteye takiliyorsun. Uyarilari dinlemeyip, kendi isteginle bu yasta sacma sapan hayatlara sariyorsun. Ustune herkese "senin derdin dert midir benim derdim yanimda" tavirlarin yok mu... Acinasi. Kendini acilarin cocugu filan saniyorsun ama dramayi seven sensin. Madem sikayetcisin, yasitlarin gibi davransana o zaman cocugum. :KK14:

üzülerek itiraf ediyorum ki
seni aldattım KK
onların pis,mavi rengine kandım...
masum küçük bir balık olarak yakında istemeden de olsa içinde yüzeceğim denizi tanımak,keşfetmek istedim.
iki konu okuyim,dava süreci nasıl işliyomuş öğreneyim derken kendimi BDV topiklerinde sandım,türlü türlü hayat hikayesi okudum,daldan dala atladım...
Akrep 6'yı gösterirken,artık bir de KK'ma bakayım dedim
iyi ki de demişim
pembiş pembiş güzel rengiyle,birbirinden samimi cevaplarla...
içim huzurla doldu vallahi=)
pis hukuk sitesinin donuk mavisi ne kadar da germiş meğersem beni..
KKmı hiçbişeylere değişmem ben,
biliyordum-bir kez daha anladım En Büyük KKEn Büyük KK

İnsanın kendisinde eksik olan diline vururmuş...Ve kendi gibi sanırmış herkesi..

Durduk yere bu kadar saldırgan tutumlar sergileyip hakaret etmek hiç normal değil...

Allah ıslah etsin..

Ne de güzel söylüyorsun lafını inceden inceden...:KK8: Seni tanıdığım için mutluyum ablacım.:KK19::KK6:

Bu arada gerçekten de bazı durumlara çok yakışıyor : Yav he he...:KK9:

Tamam, en çok sen biliyorsun. Anladık. Kendini ağırdan satmana gerek yok. En çok bilen sensin :KK19::KK19::KK19: :26:

Ufak at biraz, hayal kurup onlara inanıyorsun sen, ben somut delillere inanırım. Durduk yereymiş vah vah vah sinsi melek:KK53: Aynen dedikleri gibisin ne eksik ne fazla, yaşayarak ve izleyerek gördüm.

Az delikanlı ol bence, hep arkadan arkadan olmuyor. Öyle kaçak dövüşme. Gerçi sen buna alışkınsın. Birşey yazıyorsun da cevabından mı korkuyorsun da engelliyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X