Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korku- Fantastik türde bi film çekilsin bence..
Patron kurt adam müdür vampir olsun

Üyeler de zavallı insanlar

Son düzenleyen: Moderatör:
İsim vermeden kendime yazayım bari :)

İlk defa ban yeme korkusu yasamıyorum, yoksa öldüm de öteki taraftan mı yazıyorum :18:

Atalardan kalan ''Ağzı olan konuşuyor'' sözünü ''Kocası olan konuşuyor'' olarak değiştirip kk atasözlerine mi ekletsek :26:

Senin suçun da değil ki bu sen de haklısın yaaaazıkkkkk... Edebiyat öğretmeninin suçu
İroni yaptığını sanıp komik duruma düşmek de varmış kaderinde.

Bu sitede bazı insanların yaptığı şeyleri sevmiyorum ama iki tane hareketi gerçekten hiç sevmiyorum
Özel hayatlarla, insanların derdim var deyip yazdıkları sorunlarıyla sırtlarından vurulması ve birine ezeli kin güdüp sürekli takip etmek

Sevgi kelebeği modunda da yaşanmaz belki ama sevmediğini umursamazsın, senin hayatın bu diye başlayıp acıtan cümleler kurulmasını kişilerin kullanacak sözcüklerinin azlığına, saldırmayı savunma sanmalarına bağlıyorum, yok saymak çok kolaydır aslında, takip yorar insanı, seni senden eder azar azar.

amirim ben hep sevgi kelebeği modundayım ama

bu arada abla nire gittindaha yeni mesaj atmıştım sana,tanışmıştıknideeen uı oldun

Kızın kuyruğuna ay pardon duvağına laf söylemeyin ayıptır, günahtır, koca koca kadınlar cıks cıks cıks

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…