Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ve seenn
Allah senin karakterinde ki şahısları benden uzak etsinn
ıııyyyy isimlerinizi bile duyunca tüylerim diken diken oluyor

Kendi ailesi on numara diye başkasının aile ilişkilerini irdeleme hakkını kendinde bulan ve küçümsemeyi sürekli huy haline getirmiş, merhametten yoksun, zayıf nokta düşmanı bir insansın .
Haz alıyorsun maşallah . Senin gibi biriyle gerçek hayatta denk gelicektim ki ..... Ah ah ah diyorum sadece
Sürekli de denk geliyorum arkadaş ... Ne ruhsuz yahu !

Ben sanıyorum ki, herkes ordan burdan birine yazıyor.

Meğer millet karşılıklı atışıyormuş

Topiğin adının "forumdan biriyle isim vermeden karşılıklı atış" olarak değiştirilmesini talep ediyorum

Her gittigim konuda sana rastliyorum. Sanki benden 5 dakika once ugruyorsun girecegim konulara. Tesadufun bu kadari... :44:

offff kendi esprimden tiksindim yemin ederim ya.. her şeyin bir zamanı ve yeri vardır.. nerede ne konuşulacağını öğrenmek zorundayız.. bu arada "sanane" bir cevap değil, bir çeşit atardır.. ah şu gençlik diyeceğim de yaş nereden baksan 35 abla yaw

Bir soz var ya tam hatirlayamadim, soyleyecegim ;buradaki bir cok insanin ar damari catlamis.Kalben eksik , vicdanen yoksun dogmuslar !
Yazik . Ne kolay dusene tekme atmak. Allah düşürmesin efendim sizleri Allah dusurmesin.
Ama beddua ise beddua umarim kucumsediginiz kadar kuculursunuz !

Son düzenleme:
amanda aman yorumdamı yazabiliyordun sen,ben sadece beğeni yapabiliyorsun sanıyordum. yorumunu eskaza okudumda,sen yine beğenmeye devam et bee

Ne kadar meraklısınız namaz kıldığınızı tüm aleme ilan etmeye..
Depresyonunu anlatırken insan namazdan bu kadar bahseder mi yahu..Pes.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…