Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sayfanı açmadan,senin adını görünce kesin erkeklerle ilgili konu açmıştır diyorum artık.
Senin daldan dala atlaman nezaman bitecek acaba?

Çiviyle,çiviyide sadece sen sökersin zaten.

Bayanlar senin sevgililerinden açtığın konulardan bıktı ve baydı artık.

ne zaman senin konularını görsem ilkokuldaki bir arkadaşım aklıma geliyor.ne zaman ilgi görmese hemen olmadık bir şeyi gündeme getirir bizi çevresine toplar,ah canımmmm,ah cicimmmmm diye ilgilenirdik.sonradan anlattıklarının yalan olduğu anlaşıldı.şimdi sana inşallah yazdıkların yalandır diyeceğim

Son düzenleme:
Açık sözlüyüm diyerek ana avrat söveceksin neredeyse. Açık sözlülükle terbiyesizliğin arasındaki farkı en kısa zamanda öğrenmen dileğiyle bebeğim.

Naaaaayıııııııııırrrrr !! .. ?? (
Profil fotonu değiştirmişsin ama ben çok alışmıştım o resme
Bari şu kızın resmiyle değiştirseydin profil fotonu :

Evet evet sen olmasan ben konuları nasıl görüp de yorum yapacağım :26:
Şu egoistliğine acıyorum inan ki..
Umrumda olmadığını nasıl anlatabilirim daha fazla acaba yok ya hu anlaması mümkün değil

Son düzenleme:
Kocaman kız olmuşsun daha insanlara özeniyorsun,biraz kendin ol insanları oldukları gibide kabullenmeye çalış
sana giren çıkanmı var evde oturmaktan can sıkıntısından bana sarıyorsun ama bu benim suçum değil okusaydın
bir hedefin olsaydıda onunla ilgilenirdin hiç olmazsa asosyalliğinin acısını bir başkasından çıkaramazsın,insanlar kendi kaderini
kendileri çizer maden böyle bir çizgidesin uslu uslu evde koca beklemeye devam et.bir tavsiye fotoğrafçılığa özeniyorsun ya
bu işler öyle olmaz canım hep boyanıp boyanıp kendi resimlerini çekmekle olmaz onu bizde yapıyoruz,bilmiyorsan öğren en azından bir kitap oku bak nasıl gelişeceksin,millete canlarım,seviliyorsunuz vs deyip yağ çekmekle eline hiç birşey geçmez :):)

'aklım hala sende ' yazına rastladım eski mesajlarda ama özledim senin sesini ben
Yarın arayacağım seni

kırdığın gibi kırılırsın derler ya. Yinede üzüldüm aslında kırılmak nasıl bir duygu bilirim

ettiğini buluyor insan işte..

Siyaset topiğindeki şen kahkahalardan mahrum kaldık şu 2-3 gündür Bir de o muhteşem (!) hayalgücünden. Ha bir de olaylar arası bağları arap saçına döndürenlerden

Eleştiri ya da tavsiye adı altında insanların yaşam tarzları ve tercihlerine hakaret ediyorsun üstelik bunları hiç tanımadığın bir insana yapıyorsun dolasıyla söylediğin şeyler komik ve mantık dışı görünüyor.. bence hırsını bu kadar belli etme kendini küçük düşürüyorsun.. üstelik sen kendini geliştirmiş eğitim almış elit bir insanmış gibi gösteriyorsun lakin kullandığın argo kelimeler, küfüre yakın cümleler, erkek ağzıyla konuşmalar öyle olmadığını açık bir şekilde gösteriyor... sana tavsiyem kişisel gelişim kurslarına katıl ve bir psikoloğa görün, eminim iyi gelecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…