Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Psikolojik şiddete maruz bırakılıyorum ama o sır ''ne zaman ki güneş batıdan doğar, oturan boğa mahmut tuncer ile halay çeker, nokia 3310 piyasanın tozunu attırır, işte o vakit bu gizimiz toprağın altından çıkar ''

Mune teyzem gelip toplu kıyım yapınca ablaya cevap değil başka hiçbir sır bile verilmiycek geyikten kaçınıyorum

Artık senin yorumlarını görünce direkt atlıyorum..
Çok çabaladım, anlamaya gayret ettim ama ııh.. yok yavrum olmuyor...
O kadar sıkıcı o kadar boşsun ki iyi ki yakınımda yanımda yöremde değilsin.
Bu arada gri çok yakışıyor.. sen hep öyle kal....

Şşş bacım mutsuz musun? Derdin ne benimle :) Böyle inceden çaktırmadan laf sokmalar. Aleyhime yazılan her yoruma destek çıkmalar. Farkında olmadığımdan dikkate almadığımı düşünme. Ben mutsuz kadınlara üzülüyorum o yüzden ses etmiyorum. Pencere gülleri vardır her mahallede bulunan. Kenef gözlerini mahalledeki tüm detayları gözlemlemek için kullanırlar. Genelde de taktıkları bir ya da birkaç kişi olur. O kişiler de kendi yetersizliklerini sansürlemek için bir metadır sadece. Heh işte ben bu kadınların mutsuz olduklarını düşünürüm. Haliyle üzülürüm hallerine. Görmezden gelirim neticede, mutsuzluklarına bir ek de ben yapmayayım diye.

Lakin mutsuzluklarını başkalarının hallerini gasp etmek için kullandıkları vakit önemsizleştirme durumum aniden yok oluveriyor. O yüzdendir ki ya mutlu ol, ya da derdini paylaş benimle :) Gel sıcak kollarımın arasına cücüğüm. Geeel geeel.

Her konuda ironi yapicam diye fazla kasiyorsun. Yazdigin seyler sandigin gibi zeka urunu degil, sacma sapan seyler oluyor malesef. Cok iticisin gercekten. Espri zeka isidir, zorlamayla olmuyor be.
Kimsenin kimseyi bilmedigi, gormedigi, duymadigi bu sanal ortamda kime ne ispatlamaya calisiyorsun ki? Bu kadar mi ilgi, sayginlik gormuyorsun hayatinda da buraya kendini ispatlamaya kaldin...
Halin acinasi bence.

Aha da gelmiş :) Çok özenmiştim buradan birbirine laf sokan ablalara. Ben de geldim aranıza hobareyyy. Ne çok dert ettin beni kendine be bacım. Farz edelim ki algım bana küsmüş haberim yok. Farz edelim ki ıq değerim kilomdan iki eksik çıkmış. Yine farz edelim ki geceler boyu ne yazsam da beni üstün ırk bellesinler diye beynimi hırpalıyorum. Hatta farz etmeyip sırf zat-ı alinizi tatmin etmek uğruna bunu kabul edelim. Niye tatlı kelamlarını bu kayda değmeyecek mevzu için heba edersin ki? Ben kendi adıma birkaç güne rumuzunu dahi unutacağım eylemlerinde ısrarcı olmadığın takdirde. He kendini hatırlatırsan unutmam hadi yine iyisin :)

Bence ben doğru kişi değilim. İlişkimizde bir şeyler eksik. Zaten sürdüremem ben bu dalaşı. He illa ki sürdürelim ben seni takip etmekten pek keyif aldım diyorsan özel mesaj yazıp içini dökebilirsin. İnş cnm yha.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…