Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay arkadaş birtek ben mi biliyorum yaniiii :KK37:

Görün görün pıtırcığın dehasını gözlemlerini çakallığını.
Normal hayatta da böyleyim kaçırmam ince detayları :KK51:

Peki bi tahminde buluncam mıhteşem gözlemlerime dayanarak.."y" ile başlayıp "z" ile biten bi isim miydi?

Evetse 1, hayırsa 2 kere beğenin :KK60:

Enee çok da mühim bir ayrıntı değil yahu. Söyleyeyim madem :) Düşmanlarım geri çekilin ya da çekilmeyin saldırın ileri ileri marş ileri!
Gerçi bunu yapmak da yasak mı değil mi onu da bilmiyorum ya. Başlıkla alakalı yapayım yorumu o vakit.
Bir zamanlar "Yoknaz" adında bir üye vardı burada. Sahi ne oldu ona? IQ Seviyesi tek haneliymiş diyolaa :)

yanarım yanarım da o kadar teselli mesajı yazdım, bir teşekkürü bile çok gördü :KK53: bayılıyorum algıda seçiciliği bu kadar gelişmiş bağyanlara :KK53:

Ne o bacım? 2 gün öncesine kadar tehdit savuruyordun millete, şimdi tahrik etmeye mi başladın?..Havada uçuşuyor hala o tehditler bak yere inmedi..Toparla hepsini de yap yapacağını hadi:KK14:

daha bu ne ki? sen bir de beni çalışırken gör. öfff bunalıyoruz çocuk bunalıyoruz.Biçim veremediğimiz şeylerin biçimini alıyoruz. Senden hiç hoşlanmıyorum.

Kendi kendine lafa atlayıp uğraşmıyor. sen başlattın negatif yük deposu.o zaman atlamayacaktın.hadi giiitttt. hiç hoşlanmıyorum hiç.defalarca kullandığın kelime neydi ''irite'' hatta buna kim öğretmiş bu kelimeyi yaa demiştim.irite olmadan git uzaklara :KK43:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X