Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız ben amacını anlayamadım :44:
Ne yapmaya çalışıyorsun? Komik ya hey Allah'ım

Son düzenleme:
Kim olduğumun pek önemi yok. Biriydim burada daha evvelinde. Çok daha evvelinde bir ayrılığın beni bitirdiğini, ruhumu yavaş yavaş kemirip sonunda yok edeceğini düşünen biriydim. Geçti, epey hırpaladı geçerken lakin geçti. Emin olunuz ki geçmesine azımsanmayacak bir etkisi oldu buradakilerin...Teşekkür ederim.

Nice zaman sonra öylesine büyük bir boşluğa düştüm ki, elimi neye atsam lanetimi bulaştırdığım bir karabasana dönüştü. Yolunda giden hiçbir şey yoktu hayatımda. Ve dahi ben tüm bu birikmişliğin üzerine sustum her zamanki gibi. Yalnızca burada yazdım, düşündüm ki belki yine geçer eskisi gibi. Geçti... Teşekkür ederim.

Şimdi ise mutluyum. Yazar nasıl diyordu " Ah! Ne yapsam da ruhum ruhuna değmese" diye, şimdi anlıyorum o kelimelerin ihtiva ettiği kifayeti. Korkuyorum bu huzurun bir gün yok olmasından. İçimden yazmak geliyor buraya. Türlü başlıklar açıp "Korkmayın geçecek" demek geliyor. Sonra olmadık sebeplerden ötürü birbirinizi bu denli öfkelendirip düşmanlık beslediğinizi görünce vazgeçiyorum yazmaktan. Evet insan yalnızca mutluluğu paylaşamıyor.

Teşekkür ederim birbirinden farklı yüzlerce kadına. Ben en içinden çıkılmaz zamanlarımda yazdım buraya. Şimdi ise yazamıyorum mutluluğumu. Dilerim birkaç yıl sonra gülüp geçeceğiniz türlü tartışmalarla, vicdan azabı bırakmazsınız ardınızda. Zira sanal olan ekran karşısında bulunan "kadınlar" değildir bilesiniz.

Ben bundan birkaç yıl evvel sırf sanal platformlarda paylaştığı abuk fikirleri sayesinde adeta azılı düşman bellediğim zatla birleştiriyorum hayatımı. Çok garip değil mi? Ruhunun güzelliğini görememiştim ekranın ardında. Keşke sizler de bilseniz bu gerçeği.

Mutluluğumu yazamıyorum ancak, bunları yazmak istedim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bölüm koskoca bölüm ama bir tek benim takıldıklarımla uğraşılması ne garip
Çocuk desem çocuk değil neyse
Hadi eğlen kendi çapında

Son düzenleme:
arkadaşlar ne hızlısınız ben daha yorum yapamadan konuyu kapattırmışınız:)ayrıca konuya yorum yapan bir arkadaş ben kocamı kaptırmam siz düşünün demiş evli bayanlara ,yazanda bekar ha bak bak ........daha dün lerde konu açmıştın da içim üzülmüştü neden evlenemiyorum diye ,kısacası sen önce koca bulda arkadaşım gerisini sonra düşünürsün ama dikkat bu kafayla da kaptırma evli bayanlarada dil uzatma,.............................

Bazen senin için üzülüyorum,bazen de insanlarla dalga geçiyormuşsun gibi bi hisse kapılıyorum.Nedenini bilmiyorum hitap şeklinden mi,kullandığın kelimelerden mi çözemedim daha

Sana iki çift kelamım vardı, bırak içimde kalsın dedim hep. Yine bilmeni istemem, kalbin kırılmasın. şu kadarını söyleyeyim, şu forumda gerçekten "tuhaf" diyebileceğim nadir insanlar listesinde senin de ismin yazıyor.

Özel mesajına cevap veremiyorum. Mesaj sayısı sınırı mı ne varmış. Aynı sebeple bir arkadaşa daha yazamamıştım. Lakin senin nokta atışına cevap vermek isterdim. Olmadı maralım, olamadı belalım. Yazamadım al nickli arkadaşım.

Evet doğru tahmin de bu kadar mı belli ettim yahu. Gerçi anlaşılmasında bir sıkıntı yok da böyle yeni bir kimlik daha afilli. Cevap yazamadım burayı okursan evet o benim. Beeen yaşar usta!

Şşş bu aramızdaki küçük bir sır pıtırcık. Ne zaman ki güneş batıdan doğar, oturan boğa mahmut tuncer ile halay çeker, nokia 3310 piyasanın tozunu attırır, işte o vakit bu gizimiz toprağın altından çıkar. Onu göm, onu böğrünün derinliklerinde sakla.

Unutma ki kartallar yüksekten uçar. Ve dahi lafa bakarım laf mı diye ahudahds.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…