Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birtanecik arkadaşım.Her sorunumda bıkmadan usanmadan bana cevap yazabilen:))Sevdiğim birine çok benzeyen:)onu dinlemeyi, onunla konuşmayı çok seviyorum..Benim için kanatsız bir melek:))Sana herşey için teşekkür ederim iyiki seni tanımışım burada:))Ortaya çıkmakta sana kalmış:)meleğim benim

Kalbi kalbime tam karşı olan,tatlımı tatlı,sohbeti güzel,bıkmadan usanmadan her an yanımda olan benim bebek meleğim o :) iyiki varsın birtanem SENİ ÇOOK SEVİYORUM neden çıkmayım ortaya derim ama kendini beğenmişlik olmazmı

Bak kaçıncı kez oldu bu kalbimiz hissetmiş gibi:))Bende seni çok seviyorum meleğim:))kendini beğenmişlik ve sen çok ayrı taraflardasınız birtanem :))sana tekrar teşekkür ediyorum o zaman:))

yehuuuuuu sonunda reelde de görüştük seninle... Tıpkı tahmin ettiğim gibî çok sıcakkanlı,çok içtendin.. Sanki 26 yıldır tanıyıp sevdiğim arkadaşlarım gibi.. Seviyorum kanka seni

hey Allah'ım ne kadar da önemliydi yaa
gereksiz

Son düzenleme:
Gölgem misali...Sıktın artık rahat bırak...Tek derdi ben...Ben seni görmüyorum,sen neden hala peşimdesin, o kadar yakınmana rağmen. Okuma ,geç, zorla mı okutuyorlar ? :) Çelişkiler yumağı...

bi anda ısınır kanın,seversin..
sonradan anlarsın ki sana uygun değil

sende öylesin benim için

Bana bak ! Hani çok güzelim diye atıp tutuyorsun,arkamdan da laf sokuyorsun ya...

Ayağını denk al.

Hani belki de resimlerini kaydetmiş olabilirim.

Üzerim seni,daha çok gençsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…