Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevdiğim arkadaşlarım, bire bir muhabbet etme fırsatı bulamadığım ama görüşlerini beğendiklerim iyi ki varsınız. Sizleri bu forumda görmek çok güzel. Çizgisinden şaşmayanlara selam olsun.

Şu kk'da seni hiç tanımadan düşmanlık besleyenler olabildiğini gördüm ve gerçekten o insanların hallerine çok acıyorum :) Ne diyeyim Allah yardımcıları olsun Kompleksli olmak zor olsa gerek yazık ya

seni sana bırakmak en iyisi
hayır şimdi kendini değerli hissedersin falan
olmaz ki

Çok dobra ve net yorumlar yapıyor arkadaşım değil fakat merakla takip ediyorum, yorumlarının hepsini beğeniyorum

"begenmeleri" var kendi yok
çok enteresan hep bana yaptiran yorumlari begeniyor
gerçek hayatta anlasmamiz imkansiz olurdu kesinlikle !

2.

çok akli basinda bir insansin
kadin olarak beklentilerimiz ayni birbirimize çok benzedigimizi dusunuyorum
fakat sen benden uyaniksin, ben yasayarak ders aldim sen yasamamak için tedbir aldin

3.

seni ilk hiç begenmeyerek okudum, polemige girdin karsi taraftandim
megersem o konuda hemfikir olmasak dahi bir çok konuda oyleymisiz
2. karsilasmamizda onyargimdan dolayi kizdim kendime ve seni çok sevdim
çok sirin buldum seni

Son düzenleme:
3.

uzun sure arkadas listemde olmana ragmen hiç karsilasmamistik
sonra sayfamda yazilarina goz attikça isinmaya basladim
karsilasinca, konusunca daha çok sevdim
o çok istedigin sey var ya iste sen en iyisine laiksin

Son düzenleme:
çok iyi olanlar maalesef genelde yok çok meşguller ama onları okumaya değer , khiç kimse içinde kötü niyet beslemiyorum sadece bazı kadınları pişmesi gerek bazıları ham

Benim çok süratlı hayatım yok.. Burda beni nezaman görse nasılsın pisicim der 1-2kere yaptı bunu ama hoşuma gitti

Ya ben bazen diyorum ki sanal bir bomba yaratsamda laplubunu patlasam okadar sinir oluyorum ki amaaaaaaaaaannn banane yahuu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…