Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nickini görmek bile ruhumu sıkıyor.. rabbim çevrendekilere sabır versin, çok ciddi sorunların var senin..

Son düzenleme:
iyisin hoşsun aslında kafa dengisin de..
ama takıldı mı çok takılıyosun bişeye be kardeşim..
dünya senin dertlerinle dönmüyo ki..

Canım çok sevindim senin adına, mutluluğu hakediyorsun sen. Bundan sonra sevdiceğinle mutlu mutlu adımlarınızı atın inşallah evlilik yolunda:KK16: Allah nazarlardan saklasın:nazar:

yaa bir insan nasıl bu kadar yapmacık konuşabilir:44: ciciş kardeşlerle bir akrabalığı var mı diye düşünmüyor değilim:KK1:

Bir insan konuşmalarıyla ancak ve ancak bu kadar antipatik olabilir ya. Gerçi patikte olabilir bilemiyorum. Neyse konumuz bu değildi. İticisin.

valla bi kardesn yda ikin fln var mi bilmem ben sen gbi tahminlerde bulunamam ama umarm bi ikizin yada benzern yoktur..yok yok yanlis anlama essizsin demek ne haddime:KK70: umarim yokturdan kastim,ztn sen bilhassa cekilmiyosun senden bi tane daha dusunmk bile istemiyorum!!bence sen bunu sana evet evet sana yazdigimi anladinda yine ezik ezik konusacagin icin ben yazdiklarini umursamiyor olucam!HABERİN OLSUN!!!!!!

Sorunların var belli ki, normal değilsin, kelimeleri ters anlama gibi bir kabiliyetin var, olsun yine de bir kabiliyetinin olması güzel:KK1: Tribüncü kardeşlere de selamlar, biraz daha oyunculuk yeteneğinizi geliştirin yeterince alkış alamıyorsunuz, sonra üzülürsünüz aaa beğenilerim az olmuş diye:KK33:

avatarını görmek bile içimi ferahlatıyo...
canlılık ve enerji veriyosun bana...
bide yakın olsak neler neler derdim hakkında,düşün :KK69:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X