Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O tarifi sana vermeden önce kekini tam istediğim gibi yapmam lazım kavunun annesi
Yoksa aklımda. :13:

Kaypak olduğunu anlamıştım zaten. Gerçekte de öyle olduğunu öğrendim bir şekilde. Kaypak sanalda da kaypak, gerçekte de kaypak. Kaypaklığın, dönekliğin bir gün ayağına dolanıverir bak benden söylemesi...

hayatımda senin kadar pişkin ve numaracı bir insan görmedim
oyna bakalım tribünlere iyi oyna
ne o, yediremedın mı kendıne?

Senle samimiyet kurmaya çalışıyorum ve seni deli gibi kıskanıyorum, nolur yaklaşmama izin ver sana

O bi sarı şeker,kendi gibi kalbi de güzel .
Sonra bu familyanın esmer güzeli ve İzmirli güzeli de mevcut.

Başka başka...Bi de gidip gelen ,arada hortlayan takipçiler var,onlara da iyi takipler ,diyorum.

O bi sarı şeker,kendi gibi kalbi de güzel .
Sonra bu familyanın esmer güzeli ve İzmirli güzeli de mevcut.

Başka başka...Bi de gidip gelen ,arada hortlayan takipçiler var,onlara da iyi takipler ,diyorum.
bak bak benim güzelime... bu familyayıda pek merak ettim şimdi
pek meraklıyım ben bugün

sevgili ................ lütfen konulara yorum yaparken kendını övme valla nazar etçem artık tmm anladık butun forumcak herşeyın en ıyısı sende mukemmelsın hatta tuvalaete bile gıtmıyorsun oderece mukemmelsın nazar değsin istemıyorsan artık kendını övmeeeeeeeeeeeee

Pazar günkü YGS de basarılar melegim. Senin için dua edicem sen elinden geleni yap heyecan yapma ben sana inanıyorum yapıcaksın sen.

Dualarım seninle...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…