Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar
Az biraz kulaklarım çınladı da,bir bakayım buraya da dedim
Öpüldünüz

Her isyan cümlesi doğru olmuyor be arkadaş , kendi çapında doğru olmakla kalıyorsun sadece .

O da buradan bakınca komik duruyor ,senin oradan bakınca da ben komik duruyorum değil mi

Ben bu döngüyü çözebildim , bir de sen çözebilsen

Evet evet kulaklarını çınlattık biraz bende mucukladım Meg

Teşekkürler kuzum

Ben gördüm avatardaki kadar tatlı

Canımsın teşekkür ederim

Nerde gördün bebekim ben de isterem

Alla alla

gördün mü bende göreyim bende

bir alla alla daha

Resim koymuştu albümüne...

Bende hiç unutmam , o ne özgüven o ? diye yorum yapmıştım . Azıcık haylaz şirinlerden sanki

Bakk şimdi
Haylaz şirin Meg hmm :86:

sana karşı hep nötr oldum. geçmişteki olaylarını belgeleriyle gördükten sonra bile. sustum. gerektiğinde sana bu şeyler yüzünden mesafeli olsamda sana yapılan yanlışı gördüm ve savundum bile. ama sen hep aynısın değilmi. değişmedin. bana bile gözdağı verdin. olsun. şaşırmadım. alışığım geçmişteki yaşadıklaımdan.
doğruya hep doğru dedim o kişiye soğuk olsam bile, bildiklerim olsa bile, ona yapılan yanlışa asla doğru demem ben. yine öyle olacağım. ama seni savunduğum için pişmanda değilim. çünkü prensiplerimden asla ödün vermem. yine yanlışa doğru demem. ama sen,umarım biraz daha geçmişini unutmazsın. çünkü bir kaç kişiden biriyim belgeleri gören.

Son düzenleme:

Acaba aynı kişiye mi gicigiznickinin son harfi '' a ''mi:26:

Wikileaks belgeleri mi :18::18::18:

Bende gördüm

Acaba aynı kişiye mi gicigiznickinin son harfi '' a ''mi:26:

AUSENCİ + A

hahhaaa ne güzel bir topimiş böylee
ben kimseden negatif enerji almıyorum nedenki acaba
ama ççokkk sevdiğim arkadaşlarım var onlar kendini biliyo

Her aksam bıkmadan usanmadan kahve falıma bakıp bana moral veren o dünya güzeli hatunaa muahh muahh
O kendinimi biliyor kiii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…