Flörtüm çok lüks yaşıyor?

Ne güzel yazmışsınız
bir çırpıda okudum çok da hak vererek

kendisinin tutumlu olmasında sıkıntı yok aslında. bizim tepki verdiğimiz konu adamın yapacağı harcamaya müdahale etmesiydi. yav adam özenmiş, güzel bir yere gitmek istemiş, arabayla veya başka bişeyle uğraşmaktansa taksiyle hallederiz diye düşünmüş. hayatında daha 1 kere gördüğü adamın harcamasına bu kadar müdahaleci yaklaşması gereksiz geldiği için öyle söyledik. kocası değil, bütçeleri bir değil, karışmaya hakkı yok açıkçası

benim annem de benden birkaç kat daha fazla kazanıyor. bazen müdahale ediyorum, bu çok gereksiz, niye bu kadar para verdin, daha ucuza da bulurdum falan dediğimde kızıyor bana. sana ne, var ki harcıyorum sen mi kazandın diyor oturuyorum aşağıya

Düz memur maaşı 10 bin tl, diş hekimi maaşı en az 20-25 bin vardır diye düşünüyorum

Düz memur maaşı 10 bin tl, diş hekimi maaşı en az 20-25 bin vardır diye düşünüyorum
Kamu öyle tuhaf ki en alt memurla en üst memurun maaşı arasında çok komik farklar var… O yüzden doktorlar sürekli zam istiyor. Mesela bakanlıkta uzman yardımcısı arkadaşım 15 bin alıyor, 3-4 yıl sonra tezini onaylatmış olan uzmanlarda bu maaş 17 bine çıkıyor. Sonra da çok yükselmiyor zaten. Hakimlerde başlangıç 20 bin mesela. Bence diş hekiminin maaşı bir hakimi geçmiyodur. Bu piyasada bu pahalılıkta gerçekten yüksek maaşlar değil bunlar :/

bi o kadar da döner sermaye alıyorlar.

internetten baktım da kamuda çalışan diş hekimi maaşları 16 ile 30 bin arasıymış , ek bir şeyler yoksa düşük gerçekten

aslındapandemide de korkumuzdan evde kendimiz yemek yaptık. uzun süre dışarıda yemeğince, bir yerde yemek yemek istediğimizde ödediğimiz 300 - 400 tl gözümüze batıyor. hele yemeklerde hep kalitesiz olunca hak etmediğini düşünüyoruz. aslında maaşlarda arttı. ama biz harcamayı unuttuk :) alışacağız zamanla diye düşünüyorum

Diş hekimi devlette maaş üzerine sabit ödeme ile ortalama 18-19 civarı alıyor. Hastane geliri iyi ise çok hasta bakarsa günlük 40-45 hasta gibi döner sermayeden de 10 civarı alır. Eğer küçük bir ilçe hastanesi ise döner alamaz ve tek maaşa talim olur .

yine dediğime geliyor yani döner sermayeyle 30 a yaklaşıyor,

Ne bu böyle ya Burger King bağımlısı gibi
Ben arkadaşı anladım. Başka restoranın olmadığı ya da kısıtlı olduğu yerde yaşıyor. Y. sepeti ve ge..r 2 yıldır var sanırım yaşadığım yerde. Salgınla birlikte ihtiyaç oldu. Y. Sepetini açıyorum hiç ikilemde kalmıyorum mesela çünkü 3-5 yer var:)

500 lira iyiymiş yA akşam yemeği

Hiç bu açıdan düşünmemiştim. Ama burger dışında alternatifim olmasaydı, 3 günde bir burger yemek yerine tost yapmayı tercih ederdim.

HAHAHAHAHAH bacim beni güldürdün, Allah seni güldürsün. Sen lüks yasam görmemissin:) Adam ne güzel jest yapmis iste takilma bunlara sen kisisel uyumunuza bak gerisini salla. suanin meseleleri degil

Ben öğrenci olarak düşünmüştüm sizi, bu devirde AVM'de yemek yemek bile 200 lira tutuyor nerdeyse bence çok abartmışsınız
Tam olarak içimden "Yuh yaa amma abarttı" diye geçirirken geçen gün 2 kişilik yemeğe 200 tlye yakın para ödediğimiz aklıma geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…