Flörtüm çok lüks yaşıyor?

Herkese merhaba :)
Öncelikle sağım sağlıklıyım, merak eden herkese teşekkür ederim 😅
Mesai saatlerinde birkaç boşlukta yazmaya yeltendim ama bir türlü göndermeye fırsat olmadı.
Dediğiniz gibi mekanda değişiklik önerisi sunmadım, ortama uyum sağlayıp eğer görüşmelerimizin ve aramızdaki etkileşimin devamı gelirse böyle bir konuşma yapmaya karar verdim.

Her şey çook güzel geçti, sohbetimiz çok akıcıydı hiç sustuğumuz bi an olmadı, görsel olarak birbirimizden etkilendik tavırları da düzgündü, samimiydik, kokmuyordu 😄😜 Maalesef akşam yemeğine alkol de eklenince söylediğim rakamdan çok daha fazla hesap geldi, hep de taksiyle hareket ettik. Aslında bugün benim doğum günüm, sanırım bu yüzden biraz da planı bugüne taşırmak istedi, gece 2-3’e kadar birlikte vakit geçirdik ☺️ Geç dönüp sabah da mesaiye gelince ne mesajlarınızı okumaya fırsatım oldu ne de bir haber vermeye, pardon :)

Mesai saatlerinde birkaç boşlukta yazmaya yeltendim ama bir türlü göndermeye fırsat olmadı.
Dediğiniz gibi mekanda değişiklik önerisi sunmadım, ortama uyum sağlayıp eğer görüşmelerimizin ve aramızdaki etkileşimin devamı gelirse böyle bir konuşma yapmaya karar verdim.

Her şey çook güzel geçti, sohbetimiz çok akıcıydı hiç sustuğumuz bi an olmadı, görsel olarak birbirimizden etkilendik tavırları da düzgündü, samimiydik, kokmuyordu 😄😜 Maalesef akşam yemeğine alkol de eklenince söylediğim rakamdan çok daha fazla hesap geldi, hep de taksiyle hareket ettik. Aslında bugün benim doğum günüm, sanırım bu yüzden biraz da planı bugüne taşırmak istedi, gece 2-3’e kadar birlikte vakit geçirdik ☺️ Geç dönüp sabah da mesaiye gelince ne mesajlarınızı okumaya fırsatım oldu ne de bir haber vermeye, pardon :)
E hoş geldin lütfen yorumları oku çok değerli yorumlarda var
etkileşiminiz güzel birbirinizden hoşlandıysanız ne güzel
siz birde şu kıtlık bilincinden çıkarsanız harika olur

güzel geçtiğine sevindim :)
elini cebine atmaktan çekinmeyen adam iyidir, bozma hiç. kendini de ezik hissetme. sana harcamasa başkasına harcayacak nasıl olsa. bir de kimisi sever öyle harcamayı, yesin içsin, keyif yapsın, gezsin vs. adamın parası pulu var demek ki. ilk buluşmada seni tostçuya götürse, yağmurlu havada taksiye bindirmek yerine otobüs durağına götürse daha çok gözüne batardı.

Af buyurun hesabı ödedi mi? 🫣

Ay bana sanki fakir ama seni etkilemek için kasıyor gibi geldi. Araba niye kullanmicakmıs ne kadar alkol alabilir ki ilk buluşmada.

Her şey çook güzel geçti, sohbetimiz çok akıcıydı hiç sustuğumuz bi an olmadı, görsel olarak birbirimizden etkilendik tavırları da düzgündü, samimiydik, kokmuyordu 😄😜 Maalesef akşam yemeğine alkol de eklenince söylediğim rakamdan çok daha fazla hesap geldi, hep de taksiyle hareket ettik. Aslında bugün benim doğum günüm, sanırım bu yüzden biraz da planı bugüne taşırmak istedi, gece 2-3’e kadar birlikte vakit geçirdik ☺️ Geç dönüp sabah da mesaiye gelince

Ne kadar geldi hesap ve hepsini adam mı ödedi

Son cumleniz o kadar doğru ki. Vakti zamanında bizden baya tecrübeli bir ustumuz hepimize demişti sakın yok ne gerek var minibüsle gidelim yok bişey yemeyelim böyle yapmayın diye 😁 erkekler cidden tabiri caizse yatırım yaptıkları kadını daha çok bırakmak istemiyorlar 🤷
Aynen öyle.
Ben kendimden biliyorum maalesef. 😃 Benim ex ağzıyla söylemişti; ihtiyaç duyulmak istiyor erkek senin hiçbi şey için bana ihtiyacın yok diye.
Hoş bendeki durum başkaydı. Kendi kendine eziklenip sonradan hırsını çıkarmak istedi ama her halükarda durum bu.

Ay bana sanki fakir ama seni etkilemek için kasıyor gibi geldi. Araba niye kullanmicakmıs ne kadar alkol alabilir ki ilk buluşmada.
2 duble rakı ya da 2 kadeh şarap yasal sınırı geçmesine yeterli. Benim eşim alkol aldığında ben kullanırım arabayı.

Aynen öyle.
Ben kendimden biliyorum maalesef. 😃 Benim ex ağzıyla söylemişti; ihtiyaç duyulmak istiyor erkek senin hiçbi şey için bana ihtiyacın yok diye.
Hoş bendeki durum başkaydı. Kendi kendine eziklenip sonradan hırsını çıkarmak istedi ama her halükarda durum bu.
Valla ben tam tersi yeni nesilin tabiriyle aşko kuskolardanim galiba bu konuda 😁😁 kavanoz kapağına kadar eşime götürürüm aşkım açar mısın diye :) normalde ben tabiki yaparım havasını almayi ama erkekler ona bile mutlu oluyor ki ne kadar küçük bişey halbuki😁 veya hemen yorulurum falan 😁 hayatıma giren erkeklerden hiç bu konuda eleştiri almadım mesela eşim dahil. Her konuda beceriksize yatmiyorum tabi ama işe yaradiklarini görmek isteyen taraf baya çok bence.

2 duble rakı ya da 2 kadeh şarap yasal sınırı geçmesine yeterli. Benim eşim alkol aldığında ben kullanırım arabayı.
aslında ilk buluşmada 2 kadeh şarap veya 2 kadeh rakı neyine yetmiyor? illa kafayı mı bulmak lazım hele ki ilk buluşmada, anlamıyorum. ben artık ilk buluşmaları kesinlikle alkollü yapmıyorum, bazısı sapıtıyor.

aslında ilk buluşmada 2 kadeh şarap veya 2 kadeh rakı neyine yetmiyor? illa kafayı mı bulmak lazım hele ki ilk buluşmada, anlamıyorum. ben artık ilk buluşmaları kesinlikle alkollü yapmıyorum, bazısı sapıtıyor.
Bence de abartmaya gerek yok wurstria ama bazısı seviyor içmeyi. 🤷🏻‍♀️ Bir de aslında test etmek için iyi bir fırsat. Mesela benim bir tane buluşmamda adam içince kadar agresifleşti ki ben “Saat geç oldu dönmek istiyorum” dediğimde arabamın camını yumrukladı. İçkiyi herkes taşıyamıyor.

Bence de abartmaya gerek yok wurstria ama bazısı seviyor içmeyi. 🤷🏻‍♀️ Bir de aslında test etmek için iyi bir fırsat. Mesela benim bir tane buluşmamda adam içince kadar agresifleşti ki ben “Saat geç oldu dönmek istiyorum” dediğimde arabamın camını yumrukladı. İçkiyi herkes taşıyamıyor.
aslında içmeyi ben de çok severim ama artık sadece tanıdığım kişilerle alkol alıyorum, ilk kez görüştüğüm kişilerle değil :KK53: ilk görüşme testini geçer de karşılıklı elektrik alırsak o zaman, kalabalık ortamda yani dışarıda olmak şartıyla alkol alıyorum alırsam. gerçekten herkes taşıyamıyor, benim arkadaşımın da başına benzer bişey gelmişti.

Eklentiler

• 21C74CBD-D439-4243-97B8-288FE134CAF3.png
    21C74CBD-D439-4243-97B8-288FE134CAF3.png
    151,2 KB · Görüntüleme: 193
X