Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

onuuu yemee ben sana bi güzelll bol yeşillikli salata yapıp gönderiyim o zman.yanında da tatlı oraka myve tabağıııcokacimcoook

yok ben bu ayakkabıya bayıldım hem göze hem mideye hitap ediyor bende bir müddet ot yiyeceğime göre tamamdır boşuna yorulma

şahsıma_munhasırr kız bugünn pek bi gözelsinnn

:roflol::roflol::roflol: saçıma yeni gölge attırdım yakışmışmı delikafadulden
ayyy sağol ya, kimse farketmedi sanmıştım, sana da tarif edeyim kuaförümü
yaa bu aralar bende kendimi çok güzel hissediyorum ama itiraf edeyim
bu fotomda biraz photoshop var canım ya :)))

bu ne güzellik bu ne alım birde dişlerine bakım yaptırırsan süper olacakhihoyyyt

evtt evtt farkettim:)ama kıyafett veee tokaaada uuym süper.hele saçlara hafif hareket verdirmişsin yaa 10 numaraa:)kaydirigubbakcemile3

ayyy çok mutluyum
ya sevgilim dişlerimi böyle seviyo
bende ondan bakım falan yaptırmıyorum barçmancım delikafadulden
meraklım bundan sonra hep böyle yapıcam, moral oldu valla.....

işte meraklının aylardır ne hediye alsam diye düşündüğü sevgilisi :)))))

ayyy o neee:roflol::roflol:.benmkinin ağzında diş kalmamış garibimin.ben sana demedim mi sefgülümü koymaaa herkesin dibi düşcek şimdii dieee:mymeka: (tam ne güzell tost yiyodummcokacimcoook görüncee iştahım kaçtııı midem bulandıı)

yaa benim de gözüm vardı sevgilinde, ama sen kaptın, ben daha önce görüp ne yakuşuklu demiş idim :jeyyar:

hay alllahım yaa görürsün sen şu toplantıyı bi geçireyimmm de bak nasıl didiklicem seni tavuk gibimmmm görürsün meraklimm

amanınn kaçiyimmmm ilarzumm gelmişşdelikafadulden:1shok:lülülülülülülaelaelaelaelaedidiklee canımmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…