Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

biii öpsenn bi daha öpemendee neyseee:)bi daha ömrün boyunca kimseyii öpebilceğini sanmıom.hee bi de sizle ugraşcam derkeneeee tost makinasını açık unutmuşum azcuk yanmış.çayyy almaya gitmesemmm evdee yangın çıkarcammmm

dikkat et kendine delü kız
kendini düşünmüyosan yakışıklı sevgülünü düşün kaydirigubbakcemile3

meraklii senn için lazerli yangın söndürme tüpü verdim kargoyadelikafadulden
her türlü yangını söndürüyormuş bilginehihoyyyt

işte mutlulukreçetemin sefgülüsüüüüüü tatatatammmm

Allah seni napmasin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey askim beni görmüstür kesin ucuyorduuuuuuuuuuuu delikafadulden

Aslinda koymak istemedim buraya, sen nolur kimseye gösterme demistin ya..

Arkadaslar merakli sabah bana bi resmini yolladi, kaslarimi aldim nasil olmus dedi, buyrun sizde yorum yapin dimi ama naniknanik

ayyyy yineee yakıorum ortalığıı bu ne güzellikk yarabbimm.özene bezene yaratmışş beni yüce rabbiimmşakkıdı:asigim:

flash flashhhhhhhh
merakliii_ ve sevgilisi düğün öncesi damatlık ve gelinlik alışverişine gittiğinde bu pozu verdiler :roflol:

flash flash bu haberi çok üzülerek veriyorum kızlar b&m arkadaşımız(betüşüm) kk yüzünden bilgisayar başından ayrılamayıp ev işlerini yapmıyor,bütün işleri yakışıklı küçük oğlu zavallı yevrım yusuf emreye yaptırıyormuş :çok üzgünüm: :1shok: :roflol:

Arkadaslar merakli sabah bana bi resmini yolladi, kaslarimi aldim nasil olmus dedi, buyrun sizde yorum yapin dimi ama naniknanik

[/QUOTE]

flash flashhhhhhhh
merakliii_ ve sevgilisi düğün öncesi damatlık ve gelinlik alışverişine gittiğinde bu pozu verdiler :roflol:

iki resmide inceleyenci sonuç

meraklii sana kaş almak hiç yakışmıyor bir daha kaşlarını almakaydirigubbakcemile3

:1shok:kuru iftiraaa
allah cızırtını vermesinn emii senünnn:roflol::roflol::roflol:

ayy döte bakkk yirim onuuu

la benim oğluşumun dötü daa tonton :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
:1shok:kuru iftiraaa
allah cızırtını vermesinn emii senünnn:roflol::roflol::roflol:

ayy döte bakkk yirim onuuu

la benim oğluşumun dötü daa tonton :roflol::roflol::roflol:

zaten çok aradım kızzzz oğluşunun dötüne benzesin die :roflol:

çok şeker ama yaaaaa yazık nasıl yaptırıon bu kadar işi bu çocuğa kaydirigubbakcemile3

böyle haber duymadınız görmedinizzzz
kuzum estetik yaptırmış saçlarını boyatmışş aaaaaaaaaaa yeni imajı eleştiri almışşş:1shok:

kızlarrr flaş flaşş hülyalı yı böyle görmedinizzzz
ahanda yakaladım oniiiii
hale bakkk terbüyesüzzzz artist olma cabasundaaa

iki resmide inceleyenci sonuç

meraklii sana kaş almak hiç yakışmıyor bir daha kaşlarını almakaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

tmm tavsiyelerine uycammmmkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…