Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

biii öpsenn bi daha öpemendee neyseee:)bi daha ömrün boyunca kimseyii öpebilceğini sanmıom.hee bi de sizle ugraşcam derkeneeee tost makinasını açık unutmuşum azcuk yanmış.çayyy almaya gitmesemmm evdee yangın çıkarcammmm:KK43::KK43::KK43:

biii öpsenn bi daha öpemendee neyseee:)bi daha ömrün boyunca kimseyii öpebilceğini sanmıom.hee bi de sizle ugraşcam derkeneeee tost makinasını açık unutmuşum azcuk yanmış.çayyy almaya gitmesemmm evdee yangın çıkarcammmm:KK43::KK43::KK43:

dikkat et kendine delü kız
kendini düşünmüyosan yakışıklı sevgülünü düşün kaydirigubbakcemile3

meraklii senn için lazerli yangın söndürme tüpü verdim kargoyadelikafadulden
her türlü yangını söndürüyormuş bilginehihoyyyt
shooter3bl5ee2.jpg

işte mutlulukreçetemin sefgülüsüüüüüü tatatatammmm
2008124xl3.jpg

Allah seni napmasin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey askim beni görmüstür kesin ucuyorduuuuuuuuuuuu delikafadulden

Aslinda koymak istemedim buraya, sen nolur kimseye gösterme demistin ya..

Arkadaslar merakli sabah bana bi resmini yolladi, kaslarimi aldim nasil olmus dedi, buyrun sizde yorum yapin dimi ama naniknanik

nisan_komik.jpg

Allah seni napmasin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey askim beni görmüstür kesin ucuyorduuuuuuuuuuuu delikafadulden

Arkadaslar merakli sabah bana bi resmini yolladi, kaslarimi aldim nasil olmus dedi, buyrun sizde yorum yapin dimi ama naniknanik

nisan_komik.jpg

ayyyy yineee yakıorum ortalığıı bu ne güzellikk yarabbimm.özene bezene yaratmışş beni yüce rabbiimmşakkıdı:asigim:

flash flashhhhhhhh
merakliii_ ve sevgilisi düğün öncesi damatlık ve gelinlik alışverişine gittiğinde bu pozu verdiler :roflol:

komikevliler1jh6.jpg

flash flash bu haberi çok üzülerek veriyorum kızlar b&m arkadaşımız(betüşüm) kk yüzünden bilgisayar başından ayrılamayıp ev işlerini yapmıyor,bütün işleri yakışıklı küçük oğlu zavallı yevrım yusuf emreye yaptırıyormuş :çok üzgünüm: :1shok: :roflol:

yeniresimlercomkomikbebqp1.jpg

nisan_komik.jpg
[/QUOTE]

flash flashhhhhhhh
merakliii_ ve sevgilisi düğün öncesi damatlık ve gelinlik alışverişine gittiğinde bu pozu verdiler :roflol:

komikevliler1jh6.jpg

iki resmide inceleyenci sonuç

meraklii sana kaş almak hiç yakışmıyor bir daha kaşlarını almakaydirigubbakcemile3

flash flash bu haberi çok üzülerek veriyorum kızlar b&m arkadaşımız(betüşüm) kk yüzünden bilgisayar başından ayrılamayıp ev işlerini yapmıyor,bütün işleri yakışıklı küçük oğlu zavallı yevrım yusuf emreye yaptırıyormuş :çok üzgünüm: :1shok: :roflol:

yeniresimlercomkomikbebqp1.jpg

:1shok:kuru iftiraaa
allah cızırtını vermesinn emii senünnn:roflol::roflol::roflol:

ayy döte bakkk yirim onuuu

la benim oğluşumun dötü daa tonton :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
:1shok:kuru iftiraaa
allah cızırtını vermesinn emii senünnn:roflol::roflol::roflol:

ayy döte bakkk yirim onuuu

la benim oğluşumun dötü daa tonton :roflol::roflol::roflol:

zaten çok aradım kızzzz oğluşunun dötüne benzesin die :roflol:

çok şeker ama yaaaaa yazık nasıl yaptırıon bu kadar işi bu çocuğa kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

böyle haber duymadınız görmedinizzzz
kuzum estetik yaptırmış saçlarını boyatmışş aaaaaaaaaaa yeni imajı eleştiri almışşş:1shok:

adsz8qe6ht9.jpg

w356.png

kızlarrr flaş flaşş hülyalı yı böyle görmedinizzzz
ahanda yakaladım oniiiii
hale bakkk terbüyesüzzzz artist olma cabasundaaa

17528227go9.jpg

w334.png

nisan_komik.jpg

iki resmide inceleyenci sonuç

meraklii sana kaş almak hiç yakışmıyor bir daha kaşlarını almakaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

tmm tavsiyelerine uycammmmkaydirigubbakcemile5

X