Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Dırırırımmmmm :jeyyar:
meraklım açıkla bize bu hamsileri :jeyyar:

allahhh seniii napmasın emiii:mymeka:hahah ayy çokk sevimlii çıkmışımmmm yahuu.açım kızım çiğ .iğğ seni bile yirim o derece yanii.oburluk küçükkende varmış.genlerimde var oburlukkkaydirigubbakcemile3

yavv o yaştan belliymiş ne kadar keyfime düşkün ve boğazıma düşkün olduğum
Yüce Rabbim beni yemek yiyip keyifleneyim diye yaratmış cokacimcoook

hulicim sevgililer gününü yalnız geçirmiycen sana kısmet bulduum.hemen araa minik kuşumkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ilarzumun nişanından görüntülerr.kızzz saçlarındaa pekhh bi karizmaymışşşşkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
hülyalımın sefgülüsü gördüğümüzeee görree pekkhh bi keyfine düşkün.baksanıza canım yazık hülyalımaa

barçman ablam artık her şeyin doğalını alıomuş.baksanıza şu %100 bitkiden yapılmış ayakkabıyaa

oyyyyyyy oyyyyyyy bu ne merakliiii :roflol:
tam bizim fotomuzu bulmuşsun helal sana sırnaşık şey Şeniz

çıbık kraker sevgililer günü için kocişine hediye olarak kendinii paket yaptırmışşş

ule hediye ettim etmesinede geberiyom laa çıkarın beni burdaaaaaannn
ölüyooooomm
herifte hala seyrediyo bön bön
oğlum az daha bakarsan hedaye medaye kalmayacak ordadaaaaaa kafamçokkarıştı

ule hediye ettim etmesinede geberiyom laa çıkarın beni burdaaaaaannn
ölüyooooomm
herifte hala seyrediyo bön bön
oğlum az daha bakarsan hedaye medaye kalmayacak ordadaaaaaa kafamçokkarıştı

bnce seninkii senii öldürmeyi planlıooo:jeyyar:baksana açmaya niyeti yok gibi

bak bu iyi olmuş işte peyrize girmeyi düşünüyordum acıktıkça bunu yerimkaydirigubbakcemile3 sağolasın kardeş

onuuu yemee ben sana bi güzelll bol yeşillikli salata yapıp gönderiyim o zman.yanında da tatlı oraka myve tabağıııcokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…