Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Flaşın kıslarııııııııııııııııı:KK71::KK71::KK71:
Merhaba demeye geldimmmmmmmmm
ve çıkyorummmmmm :KK59::KK59::KK59::KK59:
çok çok iş var evdennnnnnnnnnnnnnn:86::86::86:

gunaydin3.gif

barçmancım sana kolay gelsin. badana iyide şu temizliği zor vallahi. neyse ben kolayladım şükür. detaylı işler ellerimden öpüyor. beni asıl uğraştıran onlar oldu. kızımda haftasonu kapıları boyayacakmış. çamaşır suyu kapılarımı sararttıydı. yoksa boyası yerinde. eh titizlik boyayıda sararttırır.:KK60:
bu arada evde ne çok atılacak birikmiş. hepte elektronik eşya. at at bitiremedim. çocuklarada sormadan atamıyorum. işlerine yarar birşeyde atmaya korkuyorum. bana kalsa at gitsin yapacam.:KK60::63: sorarlarsa bilmiyorum demek var ya neyse.:KK66:
bugünlük dedikodu yeter değil mi ya. hepiciğinizi öpüyorum.:KK16::KK54:

Sağol canım benim Çok şükür bitti bizdede boya işi bu senelik Valla benimde mutfak kapım sarardı Demek çamaşır suyundan oluyor Onlarıda seneye boyatırım Bu sene yoruldum yeter
Kolay gelsin canım:KK16:

sana sadece tadilat fetişisti diyorum. senin eve yaptığın tadilatı bülent ersoy kendine yapmamaıştır:KK52::KK52:kolay gelsin ablacım.ah enişte ah :KK60::KK60::KK60:

ne yapıyım anam stresss atıyorum.stres beni canavara çevirdi.gerçi bu aralar mutluyum sezen derslerinin bir bölümünü kurtardı.hafta sonlarıda bi tane boğaçiçili bir çocuk bulduk sayısallar için onlarıda kurtarırsa rahat teşekkür alır.ergen krizi inşallah biter yoksam ben bitecem .:KK52::KK52::KK52:

Hahahaha sabah sabah koptum gülmekten Allah iyiliğini versin :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:

Flaşın kıslarııııııııııııııııı:KK71::KK71::KK71:
Merhaba demeye geldimmmmmmmmm
ve çıkyorummmmmm :KK59::KK59::KK59::KK59:
çok çok iş var evdennnnnnnnnnnnnnn:86::86::86:

Kolay gelsiiin:KK16:

flaş flaşın tatlı kaçık çocukları çocuk bayramanız kutlu olsun yarın efenin gösterisi var okulda fotoculuk yapçem öğretmen beni fotocu belledi .ayrıca anneciğimin doğum günü hepinizi salyalı sümüklü öpüyorum.ay ne iğrencim (kk nın iğrenç kızı similisi):KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

gunaydin25.gif

En Büyük TÜRKİYE bugün 23 nisan, neşe doluyor insan. 29 yıl önce ben bugün nişanlanmıştım.:KK60::KK60::KK60:
:KK47:amaç tarih aklında kalsın diyeydi.:KK43: yinede unuttu vallahi.:63:

flaş flaşın tatlı kaçık çocukları çocuk bayramanız kutlu olsun yarın efenin gösterisi var okulda fotoculuk yapçem öğretmen beni fotocu belledi .ayrıca anneciğimin doğum günü hepinizi salyalı sümüklü öpüyorum.ay ne iğrencim (kk nın iğrenç kızı similisi):KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

eminimki en tatlı fotocu sen olmuşsundur bu bayram:KK16:

eminimki en tatlı fotocu sen olmuşsundur bu bayram:KK16:

yok anacım nerde makinam bozulmuş kamera kendi kandine açılıp duruyordu. ceple cektim.tabiki de tatlıyım allah beni kahretmesin emi mütevazilikten kırılıcam.ya aslında millet kendi çocuklarına odaklanıyor bense hepsini ayrı ayrı çekmekten keyif alıyorum.hepsi maşallah pırıl pırıl öğretmende tabiki farkında bunu beni özellikle onun için istiyor.geçen aradı beni aklım çıktı dedim bişey oldu.meğerse oyuncak olmayan anasınıflarına oyuncak götüreceklermiş dururmusun dedi bende ne diyim dururum dedim.amanın ne zormuş onca çocuğu idare etmek bir kez daha öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum.sabırla işleye işleye yetiştiriyorlar vallahi doktorluk kadar kudretli ve zor bir meslek öffffff be nerden nereye geldim .neyse cancanlarım ben deniz kaçar oğluşu yıkar sonra pcyi boş bulduğumda gene kkya akar mucu mucu hepinize:KK66::KK66::KK66::KK66:

X