Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

gunaydin110.gif

selam kızlar. temizlikle boğuşup duruyorum. bir yandanda kedilerle boğuşuyorum. ev yerinden oynayınca çok huzursuz oldular. değişiklik onlarıda etkiledi. bu arada benim odam değişti. oğluşumun odasına taşındım. :KK60: tabii o dönünce ben yine tasımı tarağımı toplayıp eski düzenime döneceğim.:63: şimdilik böyle olacak.
işten fırsat bulursam uğrarım. hepinizi öpüyorum.:KK16::KK54:

selam kızlar. temizlikle boğuşup duruyorum. bir yandanda kedilerle boğuşuyorum. ev yerinden oynayınca çok huzursuz oldular. değişiklik onlarıda etkiledi. bu arada benim odam değişti. oğluşumun odasına taşındım. :KK60: tabii o dönünce ben yine tasımı tarağımı toplayıp eski düzenime döneceğim.:63: şimdilik böyle olacak.

Betüşşş ablacım çok yorma kendini o kadar ya tut birtane kadın yapsın işlerii..

Haber almışsındır oğluşundan varmıştır zaten hayırlı teskereler olsun ...

Bende çpo öpüyorummm senii :KK19:

barçmancım oğluşumu bugün yolcu ediyorum. :KK43: artık sabahı sabah eder dururum. sağ sağlim gidip gelmek nasip olur inşallah.

Canım benim:KK16: Allah sağsalim kavuştursun inşallah Sıkma sakın canını
Nereye gidiyor bellimi?

Ablacımm kolay gelsin biter işler merak etme olmazsa birini bulsan temizlik için sende yorulmazsın en azındann...

Hayırlı teskerelerrrr olsun sağlıcakla gider gelir sen içini ferah tut ablacımmm allaha emanet olsunlarrr

Günaydınnn lokumummm yani varya hiç işiniz bitmedi habire bişeyler çıkıyorrrrrr bahçe işi var diyodun tam mevsimide şimdiii

Evet fıstığım :KK16:bir taraftan bahçe işi bir tarafan badana boya işleri Yine bunaldım:KK14:

Kolay gelsi,n çok yorma kendini Ve özletme lütfen:KK16:

Betüşşş ablacım çok yorma kendini o kadar ya tut birtane kadın yapsın işlerii..

Haber almışsındır oğluşundan varmıştır zaten hayırlı teskereler olsun ...

Bende çpo öpüyorummm senii :KK19:

kadın tutmayı pek sevmiyorum canım. tuttuğumda da ben daha çok yoruluyorum. en iyisi kendim içime sinesi yaptım. nihayet temizlik faslım bitti. fakat bende bittim. ufak tefek ince işler var. yavaş yavaş onlarıda hallettim mi bahar temizliğim bitmiş olacak. yaz boyunca rahat edeceğim.
oğluşum vardı şükür. hergün telefonlaşıyoruz. ilk gittiği gün internetten görüştüm. halinden memnundu. orada internette varmış. en çok buna sevindim. fırsat buldukça görüşürüz artık.:KK61:

Nereye gidiyor bellimi?

Evet fıstığım :KK16:bir taraftan bahçe işi bir tarafan badana boya işleri Yine bunaldım:KK14:

canım yeri belli. acemiliğini (1 ay) kastamonu gölköyde yapacak. asıl askerliğini (5 ay) batmanda yapacak. boyundan dolayı jandarmaya seçmişler. maşallah çok uzun kerata. neyse önemli olan sağ sağlim dönmesi.
barçmancım vallahi çok yoruldum. sağolsun kızımda yardım etti. nihayet bugün akşam bitti. vitrinlerimin içine dokunamadım tek. onlarıda bir ara halledeceğim. şimdi temiz temiz oturuyorum artık.:KK60: darısı yapacaklara.:KK70:

kadın tutmayı pek sevmiyorum canım. tuttuğumda da ben daha çok yoruluyorum. en iyisi kendim içime sinesi yaptım. nihayet temizlik faslım bitti. fakat bende bittim. ufak tefek ince işler var. yavaş yavaş onlarıda hallettim mi bahar temizliğim bitmiş olacak. yaz boyunca rahat edeceğim.
oğluşum vardı şükür. hergün telefonlaşıyoruz. ilk gittiği gün internetten görüştüm. halinden memnundu. orada internette varmış. en çok buna sevindim. fırsat buldukça görüşürüz artık.:KK61:

canım yeri belli. acemiliğini (1 ay) kastamonu gölköyde yapacak. asıl askerliğini (5 ay) batmanda yapacak. boyundan dolayı jandarmaya seçmişler. maşallah çok uzun kerata. neyse önemli olan sağ sağlim dönmesi.
barçmancım vallahi çok yoruldum. sağolsun kızımda yardım etti. nihayet bugün akşam bitti. vitrinlerimin içine dokunamadım tek. onlarıda bir ara halledeceğim. şimdi temiz temiz oturuyorum artık.:KK60: darısı yapacaklara.:KK70:
Neyse canım biraz dinlen artık Güle güle kirlenin:KK34:
Darısı başıma inşallah

:KK19:
Nereye gidiyor bellimi?

Günaydınnnn barçommmm :KK19: çok yorma kendinniiiii canımcımmm yavaş yavaş yapasınızzz

Günaydınnnn ablacımmmm :KK19: sevindim bak haberde geldi oğlundan iyiymişşş görüşmüşsünüzde ne güzel hemencecik biter askerliğiii kavuşur anneciğineee :KK70:

günaydın canlarım minnak tavşanınız geldi amma yoksunuz hepinizi öpüyorum kocaman:KK9::KK9::KK9:

Günaydınnnn minnakk tavşanımmmmmmm :KK19: nasıl oldu hastanız :26:

:KK19:

Günaydınnnn barçommmm :KK19: çok yorma kendinniiiii canımcımmm yavaş yavaş yapasınızzz

Günaydınnnn ablacımmmm :KK19: sevindim bak haberde geldi oğlundan iyiymişşş görüşmüşsünüzde ne güzel hemencecik biter askerliğiii kavuşur anneciğineee :KK70:

Günaydınnnn minnakk tavşanımmmmmmm :KK19: nasıl oldu hastanız :26:

aynı tatlım büyük ihtimalle nisanın 22 sinde amerikaya gidiyor.hayırlısı bakalım canım sen nasılsın şu havalar bi düzelsinde beraber bir kadıköy yapalım özledim seni :)

Betül ablacım..çok sevindim,kısa dönem olmasına..:KK70:göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor:KK71:
Allah,hayırlısıyla dönmeyi de nasip etsin inşallah.
Hepiciğinizi öpüyorum:KK16:..minik tavşanım..:KK61:PC yapıldı mı:KK16:

Flaşınnnn
en kiymetlileriiiiii
arkadaşlarımmmm:KK19::KK19:
Dostlarıııııııııımmmmmmmmmmmmm beni hiçççç sormayın tamiratla eski evi tamir etmekle boğuşyorummmmm:KK53:hepinizi çok çok merak ettimmmm burda iyi olduğunuzu gördümmmmm sağlıkla kalınnnnn öptümmmmm:KK54::KK54::KK54:

aynı tatlım büyük ihtimalle nisanın 22 sinde amerikaya gidiyor.hayırlısı bakalım canım sen nasılsın şu havalar bi düzelsinde beraber bir kadıköy yapalım özledim seni :)

İnşallah sağlığına kavuşur bir an önce ...

Bende iyyim canım saol ne olsun ya hep aynı işteee yapalım kadıköy havalar düzelsin biraz

Betül ablacım..çok sevindim,kısa dönem olmasına..:KK70:göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor:KK71:

Çiceğimmmm nasılsınnnnn bende öpüyom seniiiii :KK19:

Flaşınnnn
en kiymetlileriiiiii
Dostlarıııııııııımmmmmmmmmmmmm beni hiçççç sormayın tamiratla eski evi tamir etmekle boğuşyorummmmm:KK53:hepinizi çok çok merak ettimmmm burda iyi olduğunuzu gördümmmmm sağlıkla kalınnnnn öptümmmmm:KK54::KK54::KK54:

Gülhancımmm ne habersinnn kolay gelsin sanada canımmbende öpüyorum seniiii canımmm :KK19:

hayırlı yolculukları olsun Allah ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH:KK34:

:KK16::KK16::KK16::KK34:

Flaşınnnn
en kiymetlileriiiiii
Dostlarıııııııııımmmmmmmmmmmmm beni hiçççç sormayın tamiratla eski evi tamir etmekle boğuşyorummmmm:KK53:hepinizi çok çok merak ettimmmm burda iyi olduğunuzu gördümmmmm sağlıkla kalınnnnn öptümmmmm:KK54::KK54::KK54:[/QUOTE

Bende çok öpüyorum canım kolay gelsin:KK16::KK16:

Günaydın ankım fıstığım:KK16::KK16::KK16:

yapıldı tatlişkom çok oldu:)

İnşallah sağlığına kavuşur bir an önce ...

Bende iyyim canım saol ne olsun ya hep aynı işteee yapalım kadıköy havalar düzelsin biraz

Çiceğimmmm nasılsınnnnn bende öpüyom seniiiii :KK19:

Gülhancımmm ne habersinnn kolay gelsin sanada canımmbende öpüyorum seniiii canımmm :KK19:

anacım bu havalarda ne zaman düzelecek yahu kandırıp kandırıp duruyor:KK50::KK50:

hayırlı yolculukları olsun Allah ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH:KK34:

:KK16::KK16::KK16::KK34:

Flaşınnnn
en kiymetlileriiiiii
Dostlarıııııııııımmmmmmmmmmmmm beni hiçççç sormayın tamiratla eski evi tamir etmekle boğuşyorummmmm:KK53:hepinizi çok çok merak ettimmmm burda iyi olduğunuzu gördümmmmm sağlıkla kalınnnnn öptümmmmm:KK54::KK54::KK54:[/QUOTE

Bende çok öpüyorum canım kolay gelsin:KK16::KK16:

Günaydın ankım fıstığım:KK16::KK16::KK16:

amin ablacım benim :)

bu arada hepinize hayırlı cumalar:KK61::KK61:

betüş ablam gözün aydın göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah
allah sağ salim gidip dönmek nasip etsin :97::97:

valla şimdiden oğluşumu özledim. yokluğu çok belli. 5 ay dile kolayda bekleyene zormuş.:KK50:

Neyse canım biraz dinlen artık Güle güle kirlenin:KK34:
Darısı başıma inşallah

amin.:KK61:

bu arada hepinize hayırlı cumalar:KK61::KK61:

betüş ablam gözün aydın göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah
allah sağ salim gidip dönmek nasip etsin :97::97:

amin güzelim. sağol canım.

X