Fiziğinizi korumak için neler yapıyorsunuz?

Üniversite denen meymenet var ya meymenet ona giderken sınavlara çalışcam diye ödev diye cart diye curt diye aldım kiloları oturdum :roflol: En komiği de kendimi zayıf zannetmemdi hala! naniknanik

Nasıl üniversite bitti geldim... Şimdi yediklerime dikkat ediyorum... :tomato:

En önemlisi de sabah kahvaltısını es geçmemek... :ecrin_bebek:

Sabah kahvaltısı ederken muhakkak bal ve yağ yemek(1 kepekli ekmek üstüne yeterli) (bağırsakları çalıştırıyor) ve normal ekmeği bırakıp kepeğe başladım. Peynir zeytin ve domatesi muhakkak tüketiyorum sabahları.

Ayrıca çaya şeker atardım bıraktım... yerimseniben Şekersiz çok daha iyi... Acayip kalori varmış küp şekerde...

Günde en az 8 bardak ılık su içmeye çalışıyorum uzun bir zamandır. zemuszemus

Öğle ve akşam yemeklerinde ekmek yemiyorum sadece ana yemeği yiyip kalkıyorum. Asla makarna pilav yemiyorum ana yemekle. Asıl kiloyu o yapıyor çünkü... a.s

Haftada 3 defa düzenli spora gitmeye çalışıyorum. hihoyyyt

Hem fiziken inceldim hem de bedenim şekle girdi... :enbuyukkk:

Deneyin derim denemekle de kalmayın hayat felsefeniz olsun :lepi:

ben hic bir şey yapmıyorum. ne yesem kilo almıyorum. boyum 167 kilo 53 fiziğimden yana şansım var ama çikolata yiyemiyorum yiyince yüzümde sivilce çıkıyor çoçukken çikolatadan zehirlendiğim için
Birde ben yemekleri yağsız yiyorum yağ yiyemiyorum yağdan iğreniyorum belkide o yüzden kilo almıyorum. :uhm:

Son düzenleme:
slm kıslar ben bıraz geç geldim bence en güzeli yuzmektir haftada 2 yada 3 kez yuzmek yeterli bana göre hem fiziğiniz daha düzgün hemde daha sağlıklı oluosunuz yanı beslenmeyıde ihmal etmemk gerek

ben hicbisey yapmiyorum kizlar iki cocugum var 173cm boyum kilomda58-60 arasi kisin genelde 60 kilo oluyorum ama tatlimida yerim tuzlumuda kurabiyeler pastalar hic 61in üzerine cikmadim cok sansliyim cok belkide erken anne olmak yaradi bana 23 yasindayim ben yüzmeyi bilmiyorum ögrenmem lazim ama nasil yapcam ya yurrtdisindayim zor millet siz nasil ögrendiniz

Maşallah cnm ne mutlu sana Yüzme dersleri alabilirsin cnmopuyorumnanaktan

sen yurt disindamisin canim ben avusturyadayim nasil yapcam bilmiyorum yüzme isini almancam o kadarda gelismis degil eh iste :uhm:bilmiyorumkismile
Yok cnm yurt dışında değilim ben.. Araştır sor bakalım cnm nerelerde veriyorlar çok iyi bilmene gerek yok karşı tarafı anlayabilecek ve kendini anlatabilecek kadar biliyorsan yeter cnmopuyorumnanaktan

şu totomu bi kaldırabilirsem pilatese başlıcam amaa gel görki sabahları uyanamıyorum kafamda ki düşüncem bu fiziğimi korumak için ama bunlar sadece düşünce gerçek hayatta yaptığım habire tıkınmakk:tomato: cildim içinde şu tanrıçamın tarifine başlıcam ama daha başlamadım çaktırma biberim kulamı çeker yoksaakannehir

Ahh miniğimm senin hiç bişeye ihtiyacın yok fıstık gibisinnn.. Benim totomu kaldırıp forma girmem lazım ama kalkmıyo arada kalkıyo sonra eski haline dönüş yapıyo. Pilates acayip güzel valla ben arada kaldırınca yapıyom ama sürekli yapmam lazım aslında... Birbirimizi gazlasak mı napsak acababilmiyorumkismile Cildim için şu an ben de bişi yapmıyorum aayyy ben paso yatıyom zatennnalsanaalsanasmile Şu tanrıça gibi olsakk keşke kız sevdiceğim gelcek diye 80 gün öncesinden bakıma giriyo benim ki hep yanımda ama ben de tık yokboshayallersmile

ahh saol cnm benm ama resim 1 ay öncedendi bende kilo aldım:çok üzgünüm: benmkide yanımda valla yanında olunca kıymet bilmyrz heralde :çok üzgünüm: yazda geliyo sivilce lekelerim var kirpiklerim de çok yıpranmış kırılmış eskiden uzundu gürdü:çok üzgünüm: onlarada üşengeçliğimden bi yağ bile sürmüyorum:çok üzgünüm:

Evt cnm ya ama ben de girdim yarn başlıyorum sıkı bi bakıma diyete herşeye varım kendime gelmem lazım olmuyo böyle:umursamaz: Sen de fazla vakit kaybetmeden başla hemennn

ben depresyondayim kizlar burda hiic cevrem yok insan yok sokaklarda heryer yabanci bütün gün evde esofmanla geciyo ve icim icimi yiyo böyle durumda oldugum icin 23 yasindayim ve 8 yildir böyle geciyor yasitlarim ne kadar dinc ve enerjik sasiriyorum ben haftada bir gün gezmeyi kaldiramiyorum millet eve girmiyo gezmekten keske öyle olabilsam maddi yönden imkanimiz var esimin isi süper geliri iyi bakim esyalarima kiyafetime aldigim seylere karismaz ama benim kendimle ilgili sorunum galiba fizigim cokiyi arkadaslarim diyo zaten senin yerinde olsak kiyafet dükkanlarini bosaltir manken gibi giyiniriz diye ama var bende bisey yasli kadinlar gibi oldum nasil düzelcekki bu durum

tabiki ev haniimiyim is bakicam izinden gelince son baharda bakalim nasil basarcam bu hayatimi degistirmeyi

Kesinlikle az ama sık yenmeli birçok kişiden çok yediğim halde fiziğm iyi 1.72 53 kiloyum ama akşamları saat 6 dan sonra hiçbirşey yememeye dikkat edilmeli ve hareket etmekten korkmayın:)))

valla benim sırrım dengeli olmak.hiç öyle az yiyim falan olmuyor.karar veriyorsun uyguluyorsun hadi bi misafirliğe gittin haydaaaa alt üst olmuş.yemem konusun da ben öncelikle asla doğal olmayan poşetlenmiş gıdaları yemem:cips ,bisküvi,vs.ne yersem doğal olmasına dikkat ederim.sonra da mesela bugün bi öğün çok yemişim öbür öğün yoğurt yer dengelerim.canım tatlı çekiyor yerim ama arkasından yiyeceğimi yemem dengelerim.1.73 ve 56 kiloyum.. sağıma soluma çok takılmam takıntı yapmam,bir hafta içi bir hafta sonu 2 kez saçıma yüzüme bakım yaparım.15 günde bir hamam,güneşlenmek yok,spor niyetine bol yürüme ve nerdeyse haftada 4 kez dip bucak ev temizliği var.. ha bir de çalışmam masamda daime dolu bi sürahi suyum ve taze meyvem olur...

ben 18 yaşındayım 1.67 boyundayım 52 kiLoyum ama oLduğumdan fazLa qörünüyorum buna rağmen fiziğimi herkes çok beğenir 90 59 91 fiziğim var tam türk kadını .) ekmek şerbetLi tatLı hamur işi tuzLu qıda tüketmiyorum ayrıca diet yapabiLcek biri diiLim düşük tansiyon var canım tatLı istediğinde dondurma yiorum biraz evim en üst katta asansör diiL merdiven tercih ediorum öyLe spor amaçLı yürüyüş yapmıyorum ama kesin qünde 2 3 km yürüyorumdur qezmek amaçLı .) kahvaLtı yapmıorum öğLen uyanıyorum çünkü direk yemek yerine mısır gevreği tercih ediyorum ara öğünde meyve meyvesuyu tarzı şeyLer ve çok su içiyorum akşamda sofradan tam doymadan kaLkıorum metaboLizmamda hızLı.yatmadan öncede kesinLikLe bir bardak süt veya meyveLi yourt yer yatarm tavsiem az ama sık araLıkLarLa yiyin ve spor yapmak zor geliyosa bana öyLe qeLiyo aLışveriş merkezLerinde vitrinlere bakarak yürümek iyi oLuo benim yöntemLerim bunLar .) özeLLikLe yapdığım bişiy yok

1.62 boy 50 kilo olmam gerekenden zayıfım hiç birşey yapmıyorum tam aksine abur cubur çok tüketiyorum bünye melesi istediğiniz kadar dikkat edin bünye müsait degilse olmuyor

manken gibi bir vücut'! Bunu başarmak sadece 2 ay'ımı aldı:

Yemek konusunda hiçbir zaman kendimi kısıtlamadım. Gerçi kilo sorunum olmadı ancak egzersizin güzel bir vücut için yeterli olduğunu savunabilirm.

CALLANETİCS. Beni, Mükemmel bir vücut için ameliyata gerek olamdığına inanadıran egzersiz. Nette videolarını bulabileceğiniz bu programı 3 hafta yapın. ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kilonuz sabit ancak siz inceliyorsunuz şekilleniyorsunuz vücudunuz sıkılaşıyor. google'dan 'callanetics before after' diye arayın. bu değişimlerin hepsi gerçek. Kendimde gördüm. Siz de deneyin '!

SLİM İN 6. BU Daha hareketli birşeyler isteyen arkadaşlar için. Ayrıca programa hergün düzenli uyarsanız aynı zmanda kilo verdiriyor. Ben kilo sorunum olmadığı için sadece kısa videoyu yapıyorum. eğlenceli :)

TİBETİN GENÇLİK PINARI. Kolay ve rahatlatıcı 5 hareket. BUnları Her sabah uyandığınızda 3 kere tekrar edin. zamanla arttırıyorsunuz tekrar sayısını. 2-3 dk da biterebileceğiniz zaman almayan bir egzersiz. Birkaç hafta sonra NAsıl güzelleştiğinize şaşacaksınız

Tanıtım yazısı gibi olmuş ama bunların hepsi kendim yaptığım ve süper sonuçlar aldığım egzersiz programları. Başta hergün yapmak bazıalrı için zor olabilir zamana yayın. Ancak ben 1 ay kadar sıkı çalıştım ve şu an artık tibetin hareketlerini sabah kalkınca diğerlerini de haftada 2-3 kere yapıyorum. Aynaya baktığınızda pişman olmayacağınızı temin ederim.

Benim bünyem çabuk kilo alır yani su içsem yarıyor gibisinden ama pek iştahım olmadıgı için normal kilodayım biraz fazla abur cubur yiyordum Onuda kesmeye başladım 15 yaşındayım boyum 1.64 kilom 40larda süt falan içmeye başladım buda boyumu uzattı =) iştahım açıldıgında boyumda uzuyor =) yani kilomu boyuma veriyorum o yüzden kilomu pek takmıyorum spor falanda pek yapmıyorum okula gidip gelince zaten yeteri kadar yürümüş oluyorum bazende zıplıyorum bu aralar biraz sporda yapıyorum okullarda tatil zamanım oluyor =)

Yüzüme gelince alnımda sivilcelerim oldugu için arap kızı kremi ve bıttım sabunu kullanıyorum bıttım sabununu sivilce sorunu olmayanlar içinde öneririm yüze parlaklık veriyor yüzümü yıkayıp biraz arap kızıda sürünce makyajdan bir farkı olmuyor öneririm =)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…