Fitotellalar

cumartesi************************************************************************************
sabah......yumurta,peynir,domates,1 tbe,çay,bikaç patatescik
öğle........yok
akşam.......balık,salata cıs içmiş olabilirim
su 2,5
spor......30 dk tempolu yürüyüş
200 zıpzıp
sayısız bacak egzersizi
pazar*******************************************************************************************
sabah.....peynir,domates,2 zeytin,2 küçük pankek çikolu,bol çay
öğle......1 d,lim börek,çay
akşam .........yok,1 ekşi nar
aralarada 15 tane kadar çiğ fındık
su 3 litre
spor......200 zıpzıp
cuma ne yedim hatırlayamadım düşünüp yazacağım

hoşbuldum canım daha da bitiremedim okumaları ara verdim bende de bi huy var illa hepsini okuycam mesela dizi izlerkende illa her dakikası izlenecek atlaya atlaya izleyemem
eskiden ben öylediym.şimdi çok yapmıyorum.sevdiğim kısımları bazen açıp okuyorum ama ; patilinin bence iyi yazdım yazını defalarca okudum misal hatun haklı

eveeett hepsini okudum rahatladım:)
beferle konuştum kızlar ameliyat olmuş gözleri hala kapalıymış hastaneye gidiyorlardı sesi gayet iyiydi
selamlarınızı bi dahaki konuşmamda iletirim

eveeett hepsini okudum rahatladım:)
beferle konuştum kızlar ameliyat olmuş gözleri hala kapalıymış hastaneye gidiyorlardı sesi gayet iyiydi
selamlarınızı bi dahaki konuşmamda iletirim
oh rahatladım onun korkusunu ben çekiyordum sanki ben olacaktım ameliyat o derece.neyseki kurtulmuş.öpüyorum onu

oh rahatladım onun korkusunu ben çekiyordum sanki ben olacaktım ameliyat o derece.neyseki kurtulmuş.öpüyorum onu
ya bende sanki daha ileri bi tarihte olacak gibi düşünüyodum yani aklımda öyle kalmış
sonra yazışmaları okuyunca anladım bi arıyım dedim ama bi süre daha sahalarda olamayacak.

ya bende sanki daha ileri bi tarihte olacak gibi düşünüyodum yani aklımda öyle kalmış
sonra yazışmaları okuyunca anladım bi arıyım dedim ama bi süre daha sahalarda olamayacak.
evet yaklaışk bi ay yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…