Fitotellalar

bana diet listesi yazın mesela :)
ama öl ebir kibrit kutululardan diil

ha evet bana diyetisyen demişti iki hafta boyunca hiç tartılmıcaksın diye dururmuyum ben tabi yanlış ama bende çok tartılıyorum.tok karnına aç karnına uyanıca vssaklım estikçe
Hergün tartılmak yokkk
tartı hafta da 1 gün olur yahu her gün insan kilosuna bakar mı şizofren miyiz biz

BEN DE ÖLE OLSAM KEŞKE TARTI GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BANYODA HER GİRDİĞİMDE SADECE BAKIŞIYORUZ O BENDEN BEN ONDAN KAÇIŞIYORMUŞUZ GİBİ RESMEN YAA :)

perşembe olarak değiştiriryorum tartıyı kabul edenler etmeyenler kabul edilmiştir buda olmazsa çarşambayı deneriz
Perşembeleri çok severim
çünkü kocişkomun halı saha maçı var cnkü eve 12 de geliyor cunkü ben cok huzurlu oluyorum perşembe günleri resmen naif kibar çok sevecen bir minnoş haline geliyorum hayır insan kocası cok ponçik olmasına rağmen sıkılır mı ben sıkılıyorum neden bilmiyorum hiç bir kocayı kabullenemiyorum bazen terchlerimi sorguluyorum tövbeeee

hariko diyete gömülünce tam gömülüyor yediği zamnada tam yiyor arası yok .
bir ara su diyeti yapmıştı yemek yediremedik kaç gün boyunca
süper yaa :))
alkışlıyorum seni suhan bildin.. işte benim en büyük sıkıntım ortam yok arkadaşlar

Perşembe bizimde maç günü bide mucize doktor günü izlediğim iki diziden ikiside perşembe hem ertesi Cuma sevilmezmi perşembe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…