Fitotellalar

@Evvab elizz0006 elizz0006 @cgdmk
Kızlar sizi çok özledik nerelerdesiniiiiz

Menüler sular sporlar cezalar 😂😂😂
canım:KK68: ben sabah yazmıştım benim günlük içtiğim su ve hareketi sabitledim suyu her gün 2.5 litre buna alıştırdım kendimi evde 500ml lik bardağım var mutlaka 5 bardak içiyorum dev su bardaklarını öneririm :super:
hareket te günlük en az yarım saat yürüyüş.. yapamazsam da evde dans veya egzersiz...
menülerime gelince paylaşmasam olmaz mı çünkü herşeyden yiyip azıcık azıcık yiyorum ertesi gün ne yemiştim falan oluyorum yani uğraştırıcı oluyor :oops:
ama şu yarışma olayı güzelmiş kazanmışım çok sevindim darısı 60 lar grubuna girerim inşallah...
kilo bildirimini düzenli yapacağım çünkü çok motive etti beni
sizi seviyorum nice fit günlere :KK5:

canım:KK68: ben sabah yazmıştım benim günlük içtiğim su ve hareketi sabitledim suyu her gün 2.5 litre buna alıştırdım kendimi evde 500ml lik bardağım var mutlaka 5 bardak içiyorum dev su bardaklarını öneririm :super:
hareket te günlük en az yarım saat yürüyüş.. yapamazsam da evde dans veya egzersiz...
menülerime gelince paylaşmasam olmaz mı çünkü herşeyden yiyip azıcık azıcık yiyorum ertesi gün ne yemiştim falan oluyorum yani uğraştırıcı oluyor :oops:
ama şu yarışma olayı güzelmiş kazanmışım çok sevindim darısı 60 lar grubuna girerim inşallah...
işte bizde şunu istiyoruz sen kilo veriyorsun ama ne yiyince veriyorsun yada ne yemeyince
o yüzden sordu bence arkadaş birde katılım olsun istiyoruz paylaşım yapalım hep birlikte onu istiyoruz yoksa herkesin yediği kendine.
her gün bend e3 lt aşağı su içmiyorum ama çizelgeye baktığımda öyle olmuyor her aynı olmuyor insanın çünkü robat değiliz ama yapabiliyorsan ne mutlu valla

Merhaba
Bende aranıza katılmak istyorum :)
Cumartesi günü başladım diyete.. Spor ve diyetisyen eşliğinde yoluma başladım :)
Kilom 73.700
Boyum 1,65

Yaş;29
hoşgeldin
tartı günümüz salı
her gün bir önceki günün menüsünü ve suyu paylaşıyoruz.
3 kere üst üstte paylaşım yapmayan arkadaşlar siliyoruz listeden bana uyar diyorsan yazayım hemen

hoşgeldin
tartı günümüz salı
her gün bir önceki günün menüsünü ve suyu paylaşıyoruz.
3 kere üst üstte paylaşım yapmayan arkadaşlar siliyoruz listeden bana uyar diyorsan yazayım hemen
Hoşbuldum Merhaba :)
Evet uyuyor ama benim diyetisyende tartı günlerim Cuma, eğer sizin içinde bir sakıncası yoksa.. yazabilirsiniz :KK200:

@little dora doracım nerelerdesiiiin

@harikamo canım iyi misin yoksun ortalarda önemli bir şey yok inşallah?

amesia amesia canım seni de göremedim nasıl gidiyor yoksa cezalı şeyler yiyor musuuun yemeee :) ama daha esnek tutacağım ceza işini artıkın

@Sevgibakir canım seni göremedim geldin mi hiç

@Verano_porteno fitotellam nasıl geçiyor günün :) dizin inşallah çabucak geçer

Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne canım sen nerelerdesiiiiin özlediiiiim 😢

@cgdmk rakibeeeeem hiç menü de yazmıyorsun
Yazsan aslında daha iyi olabilir
Sana da cezaları kalori üzerinden hesaplayalım istersen
Belli kalori üstüne geçen besine ceza vereyim sen zaten kalori tutuyordun
Ama yaz menüleriniii

@Evvab canım iyi misin nasılsın ne yapıyorsun

elizz0006 elizz0006 0006 Ankara ile ilgili bir şey mi :) etiketlerken aklıma geldi kaç saattir düşünüyorum 😂

@MigiMadid kuzum sen daha önce de zayıflamış mıydın ne zamandı
Ben seni baya önceden hatırlıyorum yine yazmıştın ama unuttum
Eşim bir kaç günlük izne ayrıldı koşuşturmaca canım birde geldiğim zaman burdan etiketlenmissem bakıyorum yemek topigine bakıyorum cikiyorim fazla bakmadım bi kaç gündür :mad:

Canım menülerini de yazsan yediklerin daha düzene girer :) ama sen bilirsin
En azından her gün uğra su spor bildirimi yap ♥️♥️

24 Temmuz

14.00
Domates çorbası
2peynirli börek (ince sarılmıştı)

1 hurma
Türk kahvesi

19.15
Domatesli biber azıcık yağda çevirme