Fitotellalar

söz tmm :)
valla dün bunları yedi ya saat 6 dan sonra sadece sütlü çetene kahvesi ve 2 adet incir yedim..
46 dk leslie mi yaptım..
ortalama 9.000 adım da atmışım..

bugün de telafisini dibine kadar yapacağım inşaallah..
şmdi yazamıyorum çıkışta raporlayacağım.
daha bunların üstüne iki adet incirde mi yedin kız şeker komasına iyi girmemişşin

daha bunların üstüne iki adet incirde mi yedin kız şeker komasına iyi girmemişşin
:KK70:
ama gece 11 gibi yedim incrleri.. çok saat geçmişti üstünden.. sorma aslında acıktım bilem ama sütlü çetene ve incirle bastırdım :KK70:

:kahve:
ama gece 11 gibi yedim incrleri.. çok saat geçmişti üstünden.. sorma aslında acıktım bilem ama sütlü çetene ve incirle bastırdım :KK70:
little dora little dora dora duy bunları dün benim minnak az şekerli muhallebiye laf etti gelde duy bunları:KK11:
ben dün sadece 1adet çikolop yedim muhallebeyi dora kızınca yemedim bugün işe getirdim bakalım öğleden sonra acıkırsam çok zor durumda olursam yerim. ki boyutu çekip atarım minnak

güzelim doğruyu şöyle bak kızmayacağım başka ne yedin uyku arasında yolda giderken filan aklından çıkan başka birşeyler var mı

hariko kilonu boyunu bilsek ideal kilonu hesaplardık.yeme alıkanlıklarına bakalım bakalım 1 hafta :cool:

HANIMLAR
haftalık bu listeye suyunuzu yazacağım en azından bir gün az içersek diğer gün yükseltelim diye.
yanlış hatalı olan lütfen yazsın şuan 5 kişiyiz doğrumu kayıt bakanı harikamo harikamo

:kahve:
little dora little dora dora duy bunları dün benim minnak az şekerli muhallebiye laf etti gelde duy bunları:KK11:
ben dün sadece 1adet çikolop yedim muhallebeyi dora kızınca yemedim bugün işe getirdim bakalım öğleden sonra acıkırsam çok zor durumda olursam yerim. ki boyutu çekip atarım minnak
kızlar yaa çççok güldüm :KK70:
bir o kadar da utandım ay :110:

X