Fikirlerinizi bekliyorum

3 Milyar 750 Milyon

#SisterHood
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
1.316
2.837
Selamlar kilo vermek istiyorum
Maddi durumlardan ötürü evimize sadece patates makarna yumurta ve arada kuru fasulye ve pirinç giriyor ve kahvaltılık peynir zeytin
Ben bunların dışında ekstra hiçbirşey alamam bunları yiyerek kilo verebilir miyim sizce ?6 dan sonra yememeye çalışıyorum
Ekmegi hiç yemiyordum ama bugün 2 dilim yedim
Aralıkta 88.5 dim şimdi 85 im

Biraz zor.
Yumurta patates ve peynir fena değil ama makarna ve pirinc iyi olmaz.

Sebze oluyormu evde?
Kış sebzeleri kilo vermek icin ideal.

Şöyle bi menü olabilir:

Sabah 2 yumurtadan peynirli omlet, yanina 5 zeytin... domates salatalik ve bir kase yoğurt.

Öğlen patates kavurmasi ( minik porsiyon, üstüne yumurta kirarsin) yanina bol yeşillik.

Aksama ispanak yemeği yanina pilav. Sen pilavdan yemezsin. Eşin ve çocuğun yer.

Sabah kalan pilavi yumurtayla cirpip kizartirsin (yagsiz teflon tavada)

Sebzede arada 1 alıyoruz

Verebilirsin. Gunde iki ogun yiyerek. Yalniz ilk ogunun oglen 13 de , sonraki ogunun aksam 7 de olabilir. Ozellikle patates bana cok yardimci oldu. Bunlardan ekmegi kestim sadece .

Sabah kahvaltıda peynir, zeytin( Reçel ve ekmeğe hayır). Öğle vakti insan acıkıyor kıvırcık, havuç gibi yeşillikler olabilir bunlar da makarna fiyatına eş değer. Akşam da pilav varsa üzerine limon sıkıp yemenizi tavsiye ederim. Limonlu pilav kulağa garip geliyor ama ben seviyorum. Bol su için, bol bol hareket edin.

Sabah kahvaltınızı yumurtayla destekleyin tok tutar. Bol su için. Sütçü varsa çevrenizde süt alıp kendiniz yoğurt mayalayabilirsiniz. Karbonhidrat yemek zorundaysanız öğlen yiyin derim akşama bırakmayın. Umarım hedef kilonuza ulaşırsınız.

2 günde 2 kilo verdim diyetisyen eşliğinde
Hiç ekmek yemiyorum
Sabahları 2 haşlanmış yumurta yanında yeşillik
Ara öğün yok
Saat 4-5 gibi sebze yemeği
Akşam 7 ye kadar salata arada sıkışırşam fındık badem fln
3-4 litrede su içiyorum
10 gün böyle

Anladim. Ozaman ekmeği azalt ama ekmek yerine makarnaya dayanma.

Bu seceneklerin arasında en sağlıklısı esmer bulgur... firsatin varsa cavdar ekmeği al onu ye. Makarna hep son secimin olsun. En cok o kilo yapiyor
Alırım markette varsa yarın bakayım makarnayı yememeye çalışıyorum elimden geldiğince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…