Fikirlerinizi bekliyorum

valla bence cesidin az olmasida iyi bi yerde. bir suru cesit olsa hepsinden yemek isticektin. sabah yumurta yersin 2 tane peynir zeytinle. oglen corba. aksamda sebze yemegi yersin mumkunse. degilse yaptıklarından bol yogurtla beraber ye. yogurt cok yersen dgerlerinden az yersin

İnşallah artık insanların yorumlarına dayanamaz oldum

Pırasa, karnibahar gibi sebze alıp yiyebilirsiniz. Sebze neden alamıyorsunuz?

Pazar çok uzak ve bütçemiz kısıtlı çok nadir alabiliyoruz çocuk için
Anladım. Çocuğun ihtiyacı vardır özellikle et balık gibi besinlere. En kısa zamanda bu sıkıntılardan kurtulursunuz inşallah. Sağlık ocakları çocuklar için demir ilacı veriyordu. Kullanmıyorsanız ufakligin ihtiyacı olacaktır.

Ayda bir et balık yada tavuk alıyoruz ona yetecek kadar sadece ufaklık yiyor

Canım bence sen bu saydıklarını alışkanlıktan alıyorsun. Aynı gıyata sebze alabılırsın mesela. Bu saydıkların hep kılo verecek seyler

Makarna yemeyin, patates ve yumurta haşlanarak tüketilebilir, pirinçte olmaz yerine bulgur almanızı öneririm, ekmeği sadece sabah kahvaltılarında yiyin zira hangi diyeti yaparsanız yapın sabah kahvaltısı altın öğündür, diyetisyenlerde diğer öğünlerde vermese bile kahvaltı için ekmek verir listelerinde, limon ve maydanoz alma imkanınız varsa almanızı ve en azından haftada birkaç kere üzerine limon sıkılmış maydanoz tüketmenizi tavsiye ederim, hem ödem attırır, hem vitamin ihtiyacınızı karşılar hem de metabolizmanıza faydası olur, diyetinizi maddi imkanlarınız doğrultusunda düzenlersiniz, sıkıntı etmeyin ama ne yaparsanız yapın su vazgeçilmeziniz olsun, günde en azından 8 bardak su tüketmelisiniz, tabii ki spor da yapmanız şart, yürüyüş yapmaya veya parklardaki spor aletlerinde egzersiz yapmaya mani bir durumunuz yoksa her gün 1 saat tempolu yürüyüş, kilonuzun yoğunlukla toplandığı bölgeler için yağ yakıcı ve kas çalıştırıcı egzersizler yapmanızı tavsiye ederim.

Sagol abla elimden geleni yapacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…