Fikirlerinize İhtiyacım Var....

Canım çok teşekkür ederim...

Allah razı olsun... Dualarınızı eksik etmeyin lütfen...:Saruboceq: ...

Çok güçlü olmam gerekiyor ....

Canım bugün ramazanın ilk cuması hakkında hayırlısı ne ise o olur inşallah:Saruboceq:
Dualarımız seninle

venüs'cüğüm inan çok üzüldüm.....seni birkaç yorum yazından ve avatarından tanıyorum belki karşılıklı diyaloğa girmedik ama sana karşı içimde sevecen hislerim var...ne bileyim yakın ve samimi buldum seni hep:teselli:şimdi okudum konunu inan sanki kızkardeşim olsan bu kadar üzülürdüm....eşin elime geçse onu laf manyağına çevirirdimklava kadar sevimli ve güzelsin ve bir o kadar da nahif görünüyorsunki nasıl kıydı sana zorba adam....kesinlikle geleceğini garanti altına almadan yakasından düşmüyorsun onun....çoluksuz çocuksuz o kadar yıl koca bilmiş evinin başını beklemişsin bunların bir bedeli olmalı kolay değil böyle çekip gitmek....:mymeka:...ona kırılmış bir kadının neler yapabileceğini göstermelisin o adam kadının gücünü görmeli...gerekirse işini dağıtmaya gidecek kadar uğraşmalısın.....şimdiden sonra delil toplamaya başla o resimler ve konuşma kayıtları toplayacağın delillerin ilki olmalı...sonrasında iş ve yatırımlarının başkalarının üzerinde görünmesine rağmen ona ait olduğunu kanıtlamalısın....olmadı işin maliye boyutunu araştır...bu kadar yıllılk evlilikten ve çocuk sahibi olamamanın sebebi o olduğu için mahkemenin senden yana olması büyük ihtimaller dahilinde...ihtiyacın olan şey çok çok iyi tuttuğunu koparan bir avukat....işini bilen bir avukat kocan olacak o adamı öyle bir yerinden kavrarki nefes bile alamaz o zorba......bu süreç içinde ise yıpranacak bir şey yok sen 10 yıl yıpranmış ve tüm bedelleri ödemişsin zaten....güle oynaya geçir bu süreci kedinin fare ile oynaması gibi oyna onunla...o kadar rahat ol ki,rahatlığın onu çileden çıkarsın....sonrasında ise hayatını yaşamaay bak....değerini bilecek bir adam bul birde çocuk yap...oda kendisi gibi kokuşmuş olan o kadınla ne hali varsa görsün ki onunlada evlenmeyecek bu adam adım gibi eminim...ama eşin bedel ödemeli ....mal mülk davası değil olay....sorun kimse kimsenin hayatından on yılı çalıp,bir yere geldikten sonra bu kadar rahat çekip gidemez klava:öyle olmasa bırak Allah'ından bulsun derdim sana ama sana bunu diyemiyorum senin durumun farklı....ona sevdanın yolları,sana kurşunlar ...olur başka......canım lütfen dimdik ve çok güçlü ol,ailende arkanda sana ne olur....Allah'ım yardım etsin sana...yolların sonuna kadar açılsın ve hep güzellikler (düşünemediğin güzellikler dahi)önüne gelsin....seni seviyorum Allah'a emanet ol canım kardeşim:teselli:Şeniz

Yorumlarınız ve dualarınızla bana ne kadar büyük GÜÇ verdiğinizi bir bilseniz....

Allah razı olsun hepinizden....

Çok... çok... çok teşekkür ederim.... a.s.a.s.a.s.

merhaba arkadaşım.sen zaten neyapman gerektigini biliyosun.hem soruyorsun,hemde cevabı kendin veriyorsun.tabiki elindekileri degerlendirmelisin.ve kanuni yönden sende hakkın olanı alırsın.ama üstüne gitmelisin.

bu kadari da olmaz denilecek durum

kendi hayatimda arkama bile bakmadan giderim

ama disaridan bakinca yaptiklari yanina kalmasin diyorum

elindeki kanitlarla ciddi nafaka alirsin, kaldi ki esinin eve gelmemesini ispatlarsan bu da ayri bosanma ve nafaka sebebidir

ama neler yapabiliriz diye dusundum

kocan senden ayrilmak istiyor mu istemiyor mu? bosanip o kadinla evlenmek istiyor mu? bunlari cevaplarsan sevinirim

Kendisi gidip mahkemeye vermiyor...Ne arıyor, ne soruyor...Sürekli başkalarından haber alıyorum nerede olduğunu..Son görüşmemizde sen dava açabilirsin demişti..

O kadınla evlenecek mi bilmiyorum...Kadın diyorum ama genç bekar bir kız bu... 22-23 yaşlarında...kız evlenmek istiyor sanırım ama bizim durumdan dolayı bir şey yapamıyor..Açıkçası eşimin onunla evleneceğini zannetmiyorum:uhm: Evlenmesini can-ı yürekten isterim aslındakaydirigubbakcemile2 Dünyanın kaç bucak olduğunu anlar o zamanşakkıdı

ya canım valla okuyunca şok oldum .
ama bir çok erkek bunu yapıyor zaten . eşinle anlaşmalı boşanmak için çabala derim ben yılların emeği ve hakkı var sonuçta oda seni beş parasız bırakmak istemeyecektir . çok kötü bir durum yaa ALLAH kimsenin başına vermesin
umarım eşinin aklı başına gelirde merhamet eder ama sen güçlü olmaya çalış

ALLAH yardımcın olsun

Abimin tanıdığı bir avukat varmış...bir de ona danışacağım... ama bunu bayram sonrasına bıraktım

bunlari dusundugume inanamiyorum cunku ben olsam arkama bakmam giderim diye dusunuyorum ama yine de disardan bakinca adamin kafasina bir seyler firlatmak istiyor insan neysekafamçokkarıştı

simdi madem bu kiz evlenmek istiyor bu kizi biraz kiskirt, evlenmek istiyorsan benden bosanmali de bosanmanin da senin cikarlarindan gectigini anlasin (ne demek istedigimi umarim anlatmisimdir)sengözlerimebaksanab

bu kizcagiz ailesiyle vs mi kaliyor bilmem ama biraz tehditle de olsa gozunu korkut yaptiklarin yayilabilir diye. kizin gozu biraz korksun eminim panige kapilip esinle kavga etmeye baslayacaktir :jeyyar:

sonra esine agresif davranma, zor ama elinden geldigince iyi ol. aslinda senin icin de daha iyi bir yasam mutlu olmani isterim, zor durumda kalmani istemem diye konus. (asla bunlarin tekine bile inanma)

bir de bir sey daha aklima geldi, ama avukata danisman gerekli. simdi hala evli oldugunuza gore birinizin borcundan digeri de sorumlu. dolayisiyla kredi ya da baska yollarla gerekirse senet karsiligi vs borc yapsan adres olarak esinin is yerini gostersen ve bu borcu odemediginde esin odemek zorunda kalir mi? yani esine haciz gelmesi soz konusu mudur? iste boyleyse cevreden bankadan paralar al senet ve kredi karsiligi. bu paralarla babanin uzerine bir seyler al. (asla senin adina olmasin). borclarindan sorumlu olan esin odemek zorunda kalir. Dedigim gibi bundan emin degilim bir avukata danis bu konuda esinin yukumlulugu nedir ogren ve bunu bosanma davasini acmadan once gerceklestir.

Öncelikle seni tebrik ediyorum Venüs bu kadar güçlü olduğun için...
Okuduklarımdan anladığım kadarıyla bayağı sabırlısın yoksa böyle bir adama, bu kadar ağır bir psikolojik baskıya başka türlü katlanamazdın...
Canım 10 yılını vermişsin sana bütün yaptıklarından sonra tamam seni Allah'a havale ediyorum deyip gitmeni mi bekliyor?....Tabii ki hakkını sonuna kadar aramalı ve bunları alana kadar da boşanmamalısın.Bir süre sonra beraber olduğu insanla bu yüzden araları bozulacaktır...:jeyyar:
Seni bekleyen her ne kadar zor ve sıkıntılı bir süreç olsa da bu düşünsene 10 yıl böyle biriyle yaşayabildikten sonra neler yapamazsın ki...
Hayatın hepimiz için sunduğu fırsatlar var henüz 30 yaşındasın ve sağlıklısın şükür ki ailen de arkanda umarım bundan sonra hep güzelliklerle karşılaşırsın...
Hakkında hayırlısı olsun inşallah :Saruboceq: sağlıcakla kal.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…