Fikirlerinize İhtiyacım Var....

Evet canım, avatarımdaki benim resmim... Teşekkür ederim....

Bu arada tabii ki eşimin düşüncesi hayatını yaşayıp, üç beş sene sonra eve dönmek...Diğer kadına da benim boşanmak istemediğimi söylemesinin altında bu yatıyor... Elbette bu mümkün değil... Aç kalacağımı, sokakta yatacağımı bilsem yine de olmayacak böyle bir şey...

Abim, evden ayrıldığında gidip iş yerine onunla konuşmuş... Ben onu maddi olarak sıkıntıda bırakmam... ama boşanma da olmaz demiş... Abim inatla o senden boşanmayacak diyor.. Aranızdaki sorun ne, kardeşimin hatası nedir diye sorduğunda; (sıkı durun) Dolapta domatesleri çürütüyordu demiş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Abim diyor ki şaka yapıyor zannettim... Ben sana ciddi ciddi soruyorum lütfen laubaliliğe gerek yok falan demiş işte....

Yani arkadaşlar, bendeniz... dolapta domatesleri çürüttüğü için aldatılan ve terkedilen kadın olarak tarihe geçeceğim sanırım :lepi:

Bu yüzden mahkemede yüzde yüz kusurlu bulunabilir miyim acaba:1shok:

Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum höfff:nazar: fisfisfis

domates değil hıyarları çürütüyo dese,adam % 100 haklı,kendisi hıyar çünkü:sm_cool:

Canım öncelikle hakkında hayırlısını olmasını temmenni ediyorum fakat ben olsam kadınla çekilmiş resimlerini delil olarak kullanıp hakkımı alırım.üç kuruşta alsam yeter bana mevzu para deil çünkü hiçbir şey alamazsın demişya eşin alırmıyım alamazmıyım görsün diye yaparım bunu.Çok hoş bir bayan olduğunuda söylemek istiyorum.Çürük domates banada çok komik geldi.Bende bazen unuturum sebze nihayetinde çürüyebilir ama eşim gördüğü zaman alır ve atar.Bunu söylediği için gurur duymalısın ne kadar kusursuz bi bayanmışsınki adama ayrılmak için öne süreceği mantıklı bi sebep bırakmamışsın.:jeyyar:
Hiç kendini yıpratma canım..:1hug:

yok yok bunun kesin bi yolu vardır.. adamın belirli bi hayat standardı var sonuçta, herşeyi onun bunun üzerine yaparak kurtulamaz bu işten, kurtulmamalı da zaten! çok iyi bi avukat bulman lazım.. valla bilsem öneriridim ama biraz araştır bakalım..

cok gecmıs olsun daha evlenmeden boyle seylerı okuyunca kendımı kotu hıssdıyorum gercekten
allah yardımcın olsun ayrıl ayrılma dıyemem tecrubem bı fıkrım yok ama sen ıstemıyosun hakkında hayırlısı olsun ısallah hayatına en guzel yerden devam edersın

bırak sürünsün.boşama,en alasından bir avukat tut dibine kadar haklarını öğren.gözlerine sok kendini umursama bırak kudursunlar.

domates değil hıyarları çürütüyo dese,adam % 100 haklı,kendisi hıyar çünkü:sm_cool:
katılıyorum sana AYNkaydirigubbakcemile5 ....sen belki domatesleri çürütmüşsün ama o senin hayatını çürütmeye çalışıyor arkadaşlara katılıyorum kendine çok iyi bir avukat bul ve bu karakterde ki bir adamdan kurtulduğun gün en mutlu günün olsun.İnşallah hayatına seni anlayan ,saygı duyacağın bir insan girer geçen 10 seneyi hatırlamassın bile....Yolun açık olsun..:teytey:

Senin adina cok üzüldüm canim,
10 sene dile kolay,
arada sirada eve ugrayan bir adam,
ama sana birsey sormak istiyorum, bu adam basdan beri böyleyse neden simdiye kadar bekledin?
Neydi seni tutan? Cocukda yok ortada....
Böyle yasayan bir adamin hayatinda tabiiki baska kadin vardir, olmasa sasardim zaaten.
Kadin olayini ögrenincemi ayrilmaya karar verdin???

Tabiiki bir cok seyde hakkin var, ve acidir hic birseysiz o evlilikden cikmak, ama böyle durumlarda insan sagligindan olmadan ciktigina dua ediyor.

Bende zamaninda bir igne almadan ciktim, herseyimi ceyizlerimi dahil biraktim kactim, ama öyle bir huzurum vardiki ciktigim andan itibaren, bunu hic birsey degismem.
Su an tekarardan herseyim oldu, allaha sükürler olsun.

Benim sana tavsiye edecegim sey, cik git, hic muhatap bile olma, ailenle degil ayri evde yasa,
inan öyle böyle hersey yoluna girer.
Belki bir is bulursun, ama sanirim bir nafakada ödemek zorunda kalir, bu isler bir sekilde cözümlenir.
Huzurunda yanina kar olur, emin ol buna.
Bu adamin neyini bekliceksin, degisecek diye bir sart yok, eee cocuk da yok olmuyorda.
Ayrilinca bari kendine göre bir yol cizersin, iyi biri ile evlenirsin insallah, bi cocugun olur falan.
Ama ayrilmadigin müttetce hic degisen birsey olmaz.
Senden mallini mülkünü saklayan adamdan hayir gelmez sana.
Al arabani, evdende hakkin olan esyalarini ve git.
Kolay gelsin

Yani arkadaşlar, bendeniz... dolapta domatesleri çürüttüğü için aldatılan ve terkedilen kadın olarak tarihe geçeceğim sanırım :lepi:

Bu yüzden mahkemede yüzde yüz kusurlu bulunabilir miyim acaba:1shok:

Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum höfff:nazar: fisfisfis

eşşek hoşaftan ne anlarkötükedihüso
anlamadıgı ortada ...
bosanma yok demesı sızın aldatılma olayını ıspatlamanız ve mal alma durumu ve sanırım boyle bır eş buldugu ıcın kacırmamaa duygusu

guzel ve fedakar bende erkek olsam gordugum yerde yapısırımkaydirigubbakcemile5

Seni seni bak suc sendeymis demekki,
domatesleri cürüt adami masrafa sok, eee adamda seni kadin diye tutsun yaninda, olurmu????
aaaa ayip ettin adam yerden göge kadarr hakli.....
:)))))))

Seni seni bak suc sendeymis demekki,
domatesleri cürüt adami masrafa sok, eee adamda seni kadin diye tutsun yaninda, olurmu????
aaaa ayip ettin adam yerden göge kadarr hakli.....
:)))))))

hehe bak canim anlatim aynen şöle oluyordu
Şimdi beyefendi bir kaç gün eve uğruyor... ben de bir heves gidip markete alışveriş yapıyorum yemek yapıcam diye kaydirigubbakcemile2 -ki yapıyorum da ... ama yemekler yenmiyor...çünkü sabaha karşı geliyor yatıyor kalkıyor gidiyor.... Noldu yemekler? bir kaç gün buzdolabı bekleyip çöpe.... Yapma diyeceksiniz.... yapmamayı da denedim ama o zamanda yapmıyorum diye kızıyor söyleniyor o sebeple azar işitiyodum:uhm: ya da envai çeşit yemek yapıyorum..adamın canı başka birşey yemek istiyor...ve o anda o yapılıyorkaydirigubbakcemile2 tencere tencere yemek de atılıyor doğal olarak...
Yapsam kızıyor, yapmasam yine kızıyor ... fazla birşey almasam kızıyor neden bu dolap bomboş diye.... alsam yine kızıyor bunlar çürüyecek atılacak neden bukadar aldın diyor...
Ben orta yolu bulamadım valla bunca yıl... İstediği gibi birini buldu galiba hiç sesi çıkmadığına görekaydirigubbakcemile

Mesela İki kocaman gardrop elbisesi vardı... ama bir önceki gün giydiğini ertesi sabah temiz ütülenmiş olarak giymek istiyordu:uhm: eve kaçta gelirse gelsin çıkardığı elbiseler yıkanmalıymış ve sabaha ütülü olmalıymışsüprizzzzz istediği olmayınca evde terör esiyordubenneyaptımki

ayyh içim daraldı yine valla :nazar:

Yannız iyi tarafından bakıyorum da. şipşak bavul hazırlamakda üzerime yoktur heralde kaydirigubbakcemile3

Seni hiç tanımıyorum.Daha doğrusu hiç muhabbetimiz olmadı,fırsatımız da...
Ama şu yazını okuyunca içim bir sızladı ki sorma.Canımdan biri yaşadı sanki bu hadiseyi
:çok üzgünüm: diyecek söz bulamadım bir an için..
Düşündüm ...düşündüm..
Sonuna kadar haklısın arkadaşım kesinlikle....
10 senen harap olmuş böyle bir insanla.Hayatının baharı bu herif yüzünden kışa dönmüş.
Ama üzülme o baharı yeniden yakalayacaksın ben inanıyoum senin yüreğine.
Kafasına göre eve gelip gidiyor,kocalık görevini tam yapmıyor,buna rağmen senden dört dörtlük bir hizmet talep ediyor!
Çüşş deseydin.
Yok kıyafetler yıkanıp ütülencekmiş de bilmem neymiş.
Az yesin de kendine bir hizmetçi tutsun güzelim.Senin gibi fıstığı bulmşu da öpsün de başına taç yapsın.
Ama iş işten geçmiş artık.Treni kaçırmış öküs :1closedeyes:
Hayatında başka biri de varmış.Bak hele bak ,adam olmuş da hayatına başka insanlar sokmaya başlamış !
Hiç tınlama.O haysiyetsizin malı parası o kadına da yar olmaz merak etme.
Allah büyük ve herşeyi görüyor.Haklının herzaman yar ve yardımcısıdır güzel rabbim.
Namazlarımda dua edicem senin için.
O da Allahından bulsun inşallah.
Anladığım kadarıyla ailen de senin destekçin.Bu çok güzel bir durum.
Nice hanımlarımız var aileleri yüzünden eşlerinden ayrılamıyor.Onlara mecburen boyun eğiyor.Şanslısın.
Hiç arkana bakma.Aç davanı,avukatsa avukat tut anasını satayım.Kurtul şu heriften .
Mutlu ol !
Nafaka da alırsın belki.Baksana senden baştan beri bazı şeyler saklamış.Demekki avr bişiler de saklıyor yoksa ne diye saklasın ki.
O hayatındaki kadına da hiç bulaşma.Muhattap bile alma..Kötü söz sahibine aittir.
Hayatında mutluluklar seninle olacak.Eminim ve Eminiz...

a.s.

Canım çok teşekkür ederim...

Allah razı olsun... Dualarınızı eksik etmeyin lütfen...:Saruboceq: ...

Çok güçlü olmam gerekiyor ....

Sen güçlüsün bitanem...
Rabbim yanında çünkü haklısın...
:Saruboceq:

venüs ailen ne diyor,
napmanı istiyor,
sahip çıkıyorlar mı
bu aşamada aile desteği de çok önemli
son yazdıklarını okudum,sen de peygamber sabrı varmış vall,
gecenin bi yarısı gelicek bi de elbiseler sabaha hazır olacak,
yok artık,ben olsam onu sokardım çamaşır makinasının içine

Ach be kizim bu resmen sizrofen be....
diyecek söz yok vallahi....
ay bu ne ya dengesiz sey, bu aslinda öyle degildirde, seni canindan bezdirmeye calismis...

Yok daha ne gece geldigi kiyafet yikanacak ütülenecekmismis, baska?
Ne bileyim ben onu yarin giyecekmi giymicekmi???
Baska isim kalmadi kalkacam gecenin bir vakti kiyafet yikayacagim ayrica takim falanda yikanmazki makinede....
Aman bosver sen kurtulduguna sükr et, bu ne ya????
Ve biran önce topla bavulunu hizli bir sekilde yani ögrendigin sekilde, ve yallah,
hic muhatap da olma, avukatin herseyi hal etsin.
Ama elinde avucunda olan nakitleri al , yoksa biraz bekle ve biriktir.
Lazim olacak.

ne bosan nede evden ayrıl taki hayatını garanti altına alana kadar.o kadının sana köylü demesi de ne demek oluyor anlamadım .bir iş kurabılırsen kur sende calıs

Okurken içim burkuldu inanki kendim yaşamış kadar oldum. Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım. Bence mahkemeyi açmakla iyi ediyorsun. Sonuçta o kadar seneni, emeğini vermişsin, yanına doğru dürüst uğramamış ama uğradığı zamanlarda da el üstünde tutacağına sana kan kusturmuş bu adam. Onun için her şeyi hak ediyor. Kendini üzmeden yıpratmadan gidebildiğin yere kada git derim ben .
Allah her zaman haklının yanındadır. Mazlumun ahıda yerde kalmaz.

canım ben hep sana bakardım melek gibi bi yüz derdim..
bir erkek senin gibi birine nasıl kyar..
allaha havale et. cebinde parası olanın ahreti olmaz..
herşeyi planlamış demek ta ne zamnlardan . bi de ortaya şu çıkıyo.. iflas ettti. sonra toparlandı ve aldıda aldı. alırkende senleydi ama demek içten içe planlıyordu.. nasıl severek evlendşiniz ama senden malını esirgeyerek plan yaptı bu adam..
gücüne hayran kaldım yeniden başlayabilirsin. üzülme. gerçekten allah havale et. seni bu kadar üzdüğü içinde ben çok üzüldüm. bi avukata sorsan civarda canım? sana yardımcı olsa.. hazırlıksız olma maksat..

Canım çok teşekkür ederim...

Allah razı olsun... Dualarınızı eksik etmeyin lütfen...:Saruboceq: ...

Çok güçlü olmam gerekiyor ....

bugun cuma ve niyetliyim, yaptıklarının çıkması ve bin pişman olması, sizinde hakkınızla ayrılmanız için Allah'a dua ettim , inşallah kabul olur:teselli:

Çok üzüldüm gerçekten geçmiş olsunn

Eşiniz önceden herşeyi planlamış gibi görünüyor :çok üzgünüm:

Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun!!!:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X