Fikirlerinize ihtiyacım var - bir aday var

Ben genelde tepkisel yaklasmam insanlara ha gerci bu tepkim.icin toplumda hos karsilanmamak da önemli değil çünkü herkes karşısındakinden boyun egmesini bekliyor. En basitinden doktora gittigimde bile doktora şu ilaclari kullaniyorum o yuzden bazi islemler bana yasak dedigimde biz bilen hasta sevmeyiz diyen doktor bile hasta sussun kosulsuz itaat etsin istiyor. Toplumun yansimasi iste...
Kendini tanitmayan ama bana vakit ayiracaksin diye emrivaki konusan bir insana da aaa pardon teyzecim sizin köleniz olayim demek aklıma gelmedi.
Bakis aciniz ve yorumunuz icin de ayrica tesekkur ederim

Kadın kendini tanıtmadan dangıl dungul konuştu mu böyle? 36 yaşında çalışan kadını anneye arattırmak da ne bileyim, hiç mi yol yordam bilmior bu seninki?
Evet aynen oyle ismini bile söylemedi annesi oldugunu bile bugun araci olmaya calisan abiden öğrendim

Toplum içerisinde yaşıyorsak maalesef biraz dikkatli olmamız lazım. Herkes o doktor değil bilginiz olsun. İnsanları ayırt etmeyi öğrenin

Toplum içerisinde yaşıyorsak maalesef biraz dikkatli olmamız lazım. Herkes o doktor değil bilginiz olsun. İnsanları ayırt etmeyi öğrenin
Yani işim insanlarla egitimim de bu yönde. Toplum icindeki 10 kisiden 9u yanlissa yanlış dogru olmaz insanlari ayirt edin demenizi garipsedim çünkü ornek verdigim doktor da toplumun yansimasi bir ornek verdim ama her gun benzerleriyle karsilasiyorum.
Bugune kadar hizmet verdigim vatandaslarin cogundan da hep olumlu geri bildirim almisimdir.

anneye aratılmaz ya
kan beynime sıçrar
ne alaka daha tanımyosun etmiyosun belki gelinimiz olcaksın muhabbeti
okurken çıldırdım

Deniz Hn. iyi günler. Ben bilmem kim. Numaranızı uzun bir zaman önce X bey vermişti. Eğer siz de uygun görürseniz tanışmak istiyorum. Durumunuzu bilmediğim için arayıp rahatsız etmek istemedim. Müsait olduğunuz bir zamanda buluşup görüşebilir miyiz?

Böyle bir mesaj gönderen adama iki elin kanda bile olsa cevap yazarsın. 37 yaşına gelmiş kazık kadar adam numarayı annesine verip ara şunu diyemez. Sanki küçük çocuk da annesi okula kaydetmek için arıyor. Annesinin yönettiği, kararları annesinin verdiği bir adam olduğu daha ilk saniyede anlaşılıyor. Hatta belki annesi bile değil. Güvenip, iyi niyet görüp numaranızı vermişsiniz, adam da kalkmış başkalarına vermiş. Annesi veya aile büyüğü bir kadın fark etmez. Mahremiyete saygı yok, bu önemli. Kadın beni hiç tanımadan güvenip numarasını vermiş, numara bende kalır kimseye vermemem gerek dememiş. Aile görgüsü terbiyesi önemli. Bak fakir olsun dar gelirli olsun ama oturmayı kalkmayı neyi nasıl konuşacağını bilsin. Ailesinde yoksa kendinde de yoktur.

Yani X abiniz abartmış coşmuş ama ben kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. İşgüzarın önde gideni, belki çok heyecanlandı sizin iş olacak diye. Görmediniz duymadınız sanıp üst üste aramış olabilir. Ben olsam engellemezdim ve kendisine sebebi açıklardım.

Kadının üslubundan yol yordam bilmediği anlaşılıyor. Cok cirkin
Adamın da daha siz tanışmadan annem burda gelmişken tanışalım demesi ayrı çirkin. Sanki yillardir ciktiniz sıra annesiyle tanıştırmaya geldi...dur bakalım bı siz tanışın hele.
Yok sevmedim densilzikten hoşlanmam karşınızdaki insanlar çok densiz gbi duruyor. Yüz vermeyin derim

Ben de bilmiyorum annesi mi ablasi mi ya da akrabasi mi söylemedi
Güldeniz hanım, evet üsluplar yanlış ama siz bu sinirle evlenemezsiniz.. Artık belli ki hem ince eliyorsunuz hem de bahaneleriniz çok..

Bir aile dostumuz var ona çok benzettim.. Hem evlenmeyi çok istiyordu hem de onlarca görücüde onlarca kusur buldu.. Bir görücüyü de sırf giydiği ayakkabısını beğenmediği için kabul etmemişti Şimdi oldu 45 yaşında onu isteyecek görücüde kalmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…