Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Bahsettiğiniz ağrılardan başka bende birde çene ağrısı kafa gerginliği var en kötüsü şu yüzündeki uyuşma karincalanma yüzüm çenem boynum boğazım göğsüm kulaklarım hep gergin ve uyuşuk sürekli karıncalanma var bi An bile beni terketmiyor..dedigunix gibi fizik tedavi kuru iğne tedavisi gördüm ilk iyi geldi sonra ağrılar kollarima ve boğazıma gogsume attı. Nefes darlığı sorunu yaşıyorum. Tetkiklerde bişey çıkmıyor ama anlamadım gitti.inşallah bir çaresi ve sebebi bulunurda rahatlariz
bir üye bağırsak mantarından bahsetmiş. candida diye. kan tahlilinden çıkıyor mu bir de onu yaptıracağım. ama hangi bölüme gideceğim onu bilmiyorum işte. kan tahlilinden çıkar diye düşünüyorum.

Evet arkadaşım birde onu yaptir kan tahlilinde çıkar .inşallah şifani bulursun ve hepimiz inşallah şifa izi buluruz.

W white moon arkadaşım fizik tedavi veya romatoloji bölümüne başvurabilirsin.bağırsak mantarı içinse dahiliye ye gitmen gerekir.aslında herhangi bir branşa gidip ayrintili kan testi istesen oda olur

Benimde bagirsaklarim cok hareketli doktor muayene edip soylemisti bendede mi var acaba ben saracoglunun kürünü yapmayi düşünüyorum onun kürlerinin faydasini gördum çünkü bide agiz kaslarindan yayiliyomus bu agri cene eklemlerinizde kitir kitir ses geiyomu

Evet çene ekleminde Problem var benimde aynen dediğiniz gibi hep kasiliyor lar ve agrı var

yasemin yalçında da aynı hastalık varmış. muğla yatağanda diyor bioenerji uzmanı varmış. ona tedavi olmuş. daha da devam edecekmiş galiba. acaba çok pahalı mıki bu tedavi. bilen varmı arkadaşlar. yararlı olabilecek herşey denenmeli. ama sakıncası olur mu ki acaba.

Hiç bir fikrim yok benim
Ama araştırıcam netten.çok pahalı olduğunu sanmıyorum. Ayrica emel gökmen diye bir doktor var noroloji uzmanı sayfasına girip bakabilirsin.ben o doktora randevu aldım ona gidicem.kesin tedavi ediyormuş. Mailde atabilirsin kadına. Ben MAİL attım cevapta verdi.sağolsun ilgili bir kadın. Bir ekiple beraber hastalığı tedavi ediyormuş. Emel gökmen in sayfasına da bi bakmani tavsiye ederim.

Hiç bir fikrim yok benim
Ama araştırıcam netten.çok pahalı olduğunu sanmıyorum. Ayrica emel gökmen diye bir doktor var noroloji uzmanı sayfasına girip bakabilirsin.ben o doktora randevu aldım ona gidicem.kesin tedavi ediyormuş. Mailde atabilirsin kadına. Ben MAİL attım cevapta verdi.sağolsun ilgili bir kadın. Bir ekiple beraber hastalığı tedavi ediyormuş. Emel gökmen in sayfasına da bi bakmani tavsiye ederim.
teşekkürler arkadaşım. ama nerede bu emel gökmen. ben antalyada yaşıyorum. nsl bir tedavi yöntemi varmış acaba.

İstanbulda arkadaşım. Çene ekleminden sorun yaşayan veya diş problemi olan insanların fibromiyalji ye yakalandığını söylüyor. İlaçla tedavi edilemiycegini.ilacın sadece rahatlattigini diyor.bikaç kişilik bir ekibiyle gökmen yaklaşımını uyguluyorum diyör.

off kızlar benimde bu araLAR ağrılar arttı havalardan dolayı özellikle gögüs ağrısı kalça ağrısı otururken çok acıyo nefes darlığıda var

Aynen bende de göğüs ağrısı çok var sürekli sanki press makineleri beni iki taraflı sıkıştırıyormuş gibi oluyorum.Allahım sabır versin.doktor dün Lyricà diye ilaç verdi bakalım nolacak. .

Bendede ayni ve mide rahatsizligim artti benimde yedikeeim ahzima geliyo ve gaz ureriyo midem surekli.bisi sorcam kizlar sizlerinde ust bacaginizin ön kisimlarinlada agri oluyomu ellerinizin üstünde birde.

Ayyy hemde nasıl ben bazen diyorumki şu kalın et et dediğimiz üst baldirlsr nasıl ağrırlar sanki nasıl diyim böyle üstümüze kamyon geçmiş gibi...

Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun zor hastalık ne öldürür ne güldürür cinsinden 20 yıllık bir fm li olarak sizleri çok iyi anlıyorum, eskisi kadar ağrım yok çok şükür rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş derdi veren şifasını da verir hanımlar sağlıcakla

bayanlar, fibromiyaljili olup da doğum yapan var mı. hamilelik nsl geçiyor bu aşamada. daha mı kötü oluyor. yoksa iyiye gidiyor mu.çok istiyorum çocuk ama cesaret edemiyorum.

X