Fenomen anneler😠

Çocukları sırf fenomen olmak derdine şeklen şekle sokan kişilere adeta uyuz oluyorum sen ne yapacaksan yap çocukları karıştırma yahu

Az olmayacak bir kısmınız daha çok kazandıkları paralardan şikayet etmişsiniz, yok kaç evleri varmış yok havuz yok tatilleri. Sanki daha çok dert ettiğiniz bunlara sahip olmaları...

İnternet düzenlemesi dediğiniz, beklediğiniz şey öyle matah bir şey değil, ama daha idrak edilmemiş.
Mesela birilerinin canı istiyor diye bu siteye de giremeyeceksiniz belki de...

Şikayet edilen konu aile ve sosyal hizmetler bakanlığının sorumluluğunda. Onların adım atması, düzenlemesi gerekiyor. Gerçekten rahatsızsanız yazarsınız Cimer'e. Ya da buyurun bakanlığın ilgili iletişim bilgileri tıklayıp şikayet edebilirsiniz çok samimi iseniz düşüncelerinizde.

Yazık günah o çocuklara. Bilinçsizce davranıyorlar. Herkes iyi gözle bakmıyor çocuklara. Pis sapıklar için cennet gibi artık bu platformlar.

Internetlerde cocuk istismarcilari kol geziyor ,pedegoglar cocuklarinizi paylasmayin diye bağırıyorlar , bahsettigin sahisda daha makyaj yapio piyasaya mi suruyor gunahsiz sabileri allah ıslah etsin

Engelli bir aile var onlar çocuğunu kullanıyor da diğerlerini bilemem . Çocuğu geçenlerde canlı yayında benim videolarım olmazssa para kazanamayız diyordu o derece .

Bunu bende yazdım .o aileye cidden sinir oluyorum 3 milyarlık süpürgeleri var ama sürekli gırgırla video çekiyor bi tane sayfa var bu kadının ne olduğunu ortaya çıkard.

Doğurmak için doğurup, tek vasfı bu olduğu için çocuğun hayatını hiç umursamayan tipler bunlar. Yarın öbür gün çocuğun ne düşüneceği önemsiz çünkü doğurdukları için çocuklarının tapularını aldıklarını zannediyorlar. Bakın çoğuna bu fenomenlerin evlerinde kitaplık olmayan ama yeni doğan kızlarına çeyiz yapanları bile var. Sonra niye bu çocuklar aptallaşıyor diye üzülüyoruz.

Aynen kendisi sömürüleceğine mesela iki üç günde bir acillik olan, böyle olacağını bildiği halde doğurduğu cam kemik hastası oğlunu sömürsün. Çok mantıklı

Ne ayça mesutlar ne de mine şevkiler bitiyor.

Ayca... Mine... Ivır zıvır o kadar çok kişi var ki.

Kendi düşünmemiş çocuklarını onun için popülarite çocuklarından daha mühim demek ki boş ver sen de kafana takma öyle bir psikolojiye sahip bir insanın seninle de o şekilde konuşmuş olması beni şaşırtmadı

Bu anneleri neden takip ediyorlar hic anlamıyorum gerci ben diğerlerinide pek anlamiyorum ama bomboş insanlari takip ediyorlar. Onlarda sırf para.icin çocuklarını kılıktan kılığa sokuyor.
Geçen senelerde bir anne yanlışlikla cekim aşamasındaki videoyu yayınlamisti çocuğa nasil hakaretler ediyordu. Allahim akil fikir versin şunlara

Bunların hiç birinden haberdar değilim çünkü takip etmiyorum , takip eden bilir

Tik Tok’ta bir kadın vardı adı Zeynep soyadını unuttum. Ben Fero şarkılarına komik klipler çekerdi. Kadın tesettürlü diye olay oldu o da aileden çok baskı gördüğünü ama eşinin anlayışlı olduğunu, böyle mutlu olduğunu, eğlendiğini söylemişti. Buraya kadar güzel ama kadın tesadüfen instagramda karşıma çıktı fenomen olmuş! Reklamlar, hediyeler Ne vasfı vardı da yüzbinlerce takipçisi oldu anlamıyorum bunu.

Ne beklediniz bunu söylerken? Birden aydınlanıp “ah evet arkadaşım çok haklısın hemen videoların tamamını silip çocuklarımla eğitici etkinlikler yapmaya başlıyorum” demesini mi?

Sizin bu forumda yaptığınız muhalefeti bunca sene CHP yapsaydı şu an iktidardı

3 yaşında kızım var ,ben nette hiç foto koymadım ,çevreme de koydurtmadım .Ya bu millet netti ne diye kullanıyor bilmiyorum dünya #pizzagate i ,çocuk kanı içen lanetleri konuşuyor Abd de heryere baskın yapılıyor,bir sürü göçmen fakir çocuklar kayıp ,bunlar olurken nete nasıl gveniyolar koyuyorlar hayret.

Bu anneler çocuklarına nette sevgi pıtırcığı muammelesinde bulunup da gerçekte çocuklarına bağıran anneler.Kendilerini samimi bulmuyorum.

Sizin bu forumda yaptığınız muhalefeti bunca sene CHP yapsaydı şu an iktidardı

keşkeee

Konu özelinde konuşuyorum, bütün fenomenleri isimleriyle, yaptıklarıyla ezbere bilip, takip edip sonra gelip forumda çocuk istismağrııığ, bebeleri kullanıyolaaağ diyenlerden çok daha mantıklı bir yorum yapmışım bence. Maşallah bana

Ne yazık ki çağımızda böyle para kazanan insanlar türedi. Benim anlamadığım bu oyuncak firmaları ya da diğer firmalar bunlara hem para hem de reklam için ürün tanıtımı veriyorlar hayretler içerisinde kalıyor insan.Çogunda üretim yok varsa yoksa tüketim. Hele küçük kızları Kadın gibi giydirip, makyaj yapan , her halini yavrunun paylaşanlara hiç tahammül edemiyorum takip etmeyin ay anneler o güzelim çocuklar için ...

Şu ana kadar hiç bir fenomeni takip etmedim. Ama nedense sürekli önüme çıkıyorlar. YouTube Instagram vs bir çok yerde öneri olarak lap diye karşıma çıkıyor. Bi şarkı açıyorum bir sonraki otomatik videoda ona benzer bir şarkı beklerken "fatih selim hadi napıyoruuuuuz yürüyoruuuuz dimiiiii fatih selim eveeeet yürüyoruz işteee görüyorsunuz yola çıktık yürüyoruuuuuz fatih selimleee" diye cırlak bir ses anlamadığım bir şekilde karşıma çıkıp beynime kazınıyor.

Ayrıca takip etsek bile bu kendi çocuklarını istismar ettikleri gerçeğini değiştiriyor mu? Belki takip edip kendilerine karşı farkındalık oluşturmak isteyen insanlar vardır? Niye takip etmesinler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…