Fenomen anneler😠

Bosver bemce ya onlar onemsemedikten snra sen istedigini de yine fayda etmez ki. Derdi takipci oluyo ellerinw ne geciyorsa. Bende izleyiciyim sadece tiltok ta nadiren girerim denk gelmedim ama denk gelseydim de ayni sekilde düşünürdüm

Ciddi misiniz, nasıl videoymus o öyle , çok şaşkınım. Oyuncaklarla mi yapiyorlar ?

Vasifsiz insanlarin kendilerini eslerini cocuklarini her dakikasini paylasip millletinde onlari izleyerek takip ederek para kazandirmasi kolay yoldan para normal hayatta goremeyecegi parayi kazaniyo acaba hepsi vergisini veriyomu...

Ciddi misiniz, nasıl videoymus o öyle , çok şaşkınım. Oyuncaklarla mi yapiyorlar ?
tom ve angela videolarını izlerseniz zaten sevgili oluyorlar o kendi orjinal videolarında bunu dışında extra fenomenler yapıyor birşeyler ben isim vermek istemiyorum anlatıyor bir genç ve bunu takip edenler genellikle ortaokul çağı çocukları

Birkaç hesap var böyle.sonra bunlar sanki süper anneymiş gibi diğer annelere şunu şunu yapın diyorlar. Cocuklarını videosunu çekip paylaşıyorlar. Hem eğlenip, hem sağlıklı yaşıyoruz" gibisinden aptalca şeyler söylüyorlar. bebek arabası şuradan bebek karyolası buradan diye paylaşımlar görüyorum. istismar bu annelerin yaptığı bence de. Hayır sen bir anne olarak doğal mama nasıl yapılır, ateşi çıkan çocuğa nasıl bakılır bilmiyorsan anne olma ya da git annenden akıl danış. bunları takip edip şımartanlarda suç. Gerçek psikologların, çocuk doktorlarının hesaplarında bunların ki kadar takipçi yok.Topluca kapatılmalı bu hesaplar...

Birkaç hesap var böyle.sonra bunlar sanki süper anneymiş gibi diğer annelere şunu şunu yapın diyorlar. Cocuklarını videosunu çekip paylaşıyorlar. Hem eğlenip, hem sağlıklı yaşıyoruz" gibisinden aptalca şeyler söylüyorlar. bebek arabası şuradan bebek karyolası buradan diye paylaşımlar görüyorum. istismar bu annelerin yaptığı bence de. Hayır sen bir anne olarak doğal mama nasıl yapılır, ateşi çıkan çocuğa nasıl bakılır bilmiyorsan anne olma ya da git annenden akıl danış. bunları takip edip şımartanlarda suç. Gerçek psikologların, çocuk doktorlarının hesaplarında bunların ki kadar takipçi yok.Topluca kapatılmalı bu hesaplar...

Fenomen diye bi meslek var mıydı önceleri hayır. Peki ya youtuber, blogger ? İnsta bilmem ne. Sosyal medyayı aracı olarak kullanıp zengin kesim birbirleriyle yarış haline girmiş durumda. Sürekli hangimiz daha cok story atıyoruz ,hangımız daha cok reklam alıyoruz , hangımızın lıkeları daha cok diye yarısıyorlar resmen. Diğer bu tayfayı ünlü eden kesim ise kocasıyla belkide sürekli kavga halinde ? Görüp, Eksiklik hisseden bi kesimde var eminim. Ama sonucta bunları halk , izleyenler yukarıya tasımadımı ? Evet. Demekki herkes elini ayagını cekse banane senin hayatından deseler demek kı hepsi ortalıktan kaybolacak. Cocuklarının neredeyse her halini gösterip bundan gurur duyuyorlar. Halbuki zaman öyle bi zaman degil artık. 4,5 yasındaki cocukların kacırıldıgı , amcadan dayıdan hatta babadan bile zarar gördügü , görebilecegi bir toplum olduk. Bu saatten sonra rövaştan düşerler mi? Bilmem. Ama umarım başa bir bela gelmeden izleyen de izleten de bilinçlenir. Çocukla para kazanmak ne demek? Rabbim korusun.

Bir tanesine bende gayet mantıklı cevap yazmıştım mesajımı herkese açık şekilde paylaştı ve beni takipçilerine linç ettirdi resmen.Şaka gibiler gerçekten.Birde onların ürün seçimine güvenip alışveriş yapan var mı acaba çok merak ediyorum.Bütün ürünler için ‘’bunu mutlaka alın çok iyi ‘’ yorumunu yapıyorlar

Valla onların bu yaptıklarını şak şaklayan kafalar olduğu sürece değişen tek şey dozun giderek artması olucaktir

Son düzenleme:
takip edenlerin hele ki beğeni atanların aklından şüphe ettiğim bi dolu insan grubu elden bişey gelmez
kör atın kör alıcısi misali
her sunulan alıcısı için sunuluyor bizde bir avuç farkında insan olarak espiri,muzik,eglence diye dayatılan bize haz vermeyen deneyimlerden geçiyoruz
ya da biz geç kaldık dünyaya gelmek için...

bbence herkes kendisine ya da başkasına zarar vermiyorsa istediğini yapabilir. çocuklara makyajlar kimyasallar sürmeleri evet çok yanlış bu bilinçsizlik. çünkü o çocuk sadece o kişinin çocuğu değil aynı zamanda bu toplumun çocuğu, bizim de sorumluluğumuzda. oyüzden zarar verici eylemlerde bulunulmamalı. o hanımefendi 'kıskançsınız hayatlarınız yok sizler böylesiniz' gibi şeyler söylüyorsa demek ki kendi hayatı yok ki o kadar videolar çekip ilgi çekmeye çalışıyor.

Hayvanlarda doğuruyor, sadece doğuruyor ama bazı insanlar gibi. Tik tok nedir bilmiyorum ama kadının yaptığı ne olursa olsun saçmalık utanmadan bir de savunuyor kendini. Msjlaştı isenizekran görüntüsünü yayınlayın başlık olarakta anne var anne var diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…