Femara

ayyy hadı ınsallaahhh guzellce gelısmıslerdır :anne::emir_bebek:
Adetin 11. Günü bugün 15 mm di sağdaki solda 2 tane 15 mm ve 13 mm di .sağdaki çok iyi kıyıya yanaşmış rahim kalınlığında 20 mm dedi çatlatma iğnesi veriyorum dedi yarın başlayıp pazartesi dahil gün aşırı ilişki dedi . kalçanın altına 15 dk yastık koy duşta vücuduna şampuan depdirme dedi. 24 martta progesteron istedi tahlil vercem

Merhaba hanımlar 6 yaşında bir kızım var ikinciyi istiyoruz ama olmuyor 6 yıldır da hiç korunmuyoruz. Her ay adet olurum bir problemim yok ama döngüm genelde uzun sürer idi 45 50 günde bir 5kilo verince o da normale döndü 29-35günde bir olurdum ta ki 6 ocağa kadar o gün bir adet oldum 11 şubata kadar dr bi sonraki adetimle birlikte femara, inofolik, düşük doz şeker ilacı verdi adetimin 5.günü başladım 10.gün bırakıp 11.gün ultrasona gidicem.. Yumurta tembelliği varmış ve polikistik over ikisi aynı şey mi bilmiyorum. Bu femara ne onu da bilmiyorum yumurta geliştirici sanırım. ne zormuş bu işler ya

Bu arada bu zamana kadar gittiğim dr lar her zaman şunu söyledi: birşey yok kilo ver her şey yolunda vs. Ama kimse alttan muayene bile etmedi. Aşırı kanamam olunca herhangi bir hastanenin acil kadın doğum doktoruna muayene olmaya gittim dr hanfendi bana teşhis koyunca ve tedavi olabilceğimi söyleyince onunla tedaviye başladım😊

ne yaptın canımmm, nasıl yumoşlar
Adetin 11. Günü bugün 15 mm di sağdaki solda 2 tane 15 mm ve 13 mm di .sağdaki çok iyi kıyıya yanaşmış rahim kalınlığında 20 mm dedi çatlatma iğnesi veriyorum dedi yarın başlayıp pazartesi dahil gün aşırı ilişki dedi . kalçanın altına 15 dk yastık koy duşta vücuduna şampuan depdirme dedi. 24 martta progesteron istedi tahlil vercem

Hadi inşallah hayırla güzel haberler alırsın kuzum ya.masallah
İğneyi ne zaman vurulacaksin?
Vajinal muayene mi oldun

X