Femara ve yeni başlangıç 💫

Ayy inşallah daha koyu görürsün çizgiyi
İgnenin etkisi olabilir şeklinde okumuştum ilk on iki gün
Sizinde mi ilk iğneniz
Hayr benim ilk tedavi klomen+çatlatma iğnesiydi negatif sonuç aldım bu femara bakalım nasıl vericek evet bende iğnenin etkisi geçmiş mi diye kontrol amaçlı yaptım testi

Femara ile hamile kaldığınızda Çatlatma iğnesi yaptırmış mıydınız bir de 36 saat ilişki önerdi doktorum sizde bu süreç nasıl ilerledi neler yaptınız
Yok canım iğne ile catlatmadik .kendiliğinden çatlayacak kadar büyümüştü çatladı ve tutmuştu .ama bu ay denedik yine iğnesi hamile kalamadım bu hafta adetimde tekrar femara denedik bugün femara sin günüm bu ay inşallah tutar kendiliğinden ,

Çatlatma iğnesinden sonra doktorum o gün ve sonrasındaki iki gün ilişki önerdi şuan iğne sonrası üçüncü gün beyaz bir akıntım var bu yumurtam şuan çatlıyor demek ki bugün de mi ilişkiye devam etmeliyim

Ben dün kan verdim sonuç negatif olmadı yani adetime daha 3 gün var doktoruma söyledim bekle adetini dedi

Merhaba arkadaşlar
Ben bı tüp Bebek tedavisi gördüm olmadı zaten bizim israrimizla yapılmıştı doktorumuz her an supriz gebelik olabilir bekleyelim demişti ama gönül işte istiyor tüp Bebek yaptırdığımız da 3 yıllık evliyim ve tutmadı. Aradan zaman geçince (7-8 ay) yeni bir doktora gittik femara verdi adetin 3. Günü başladım 5 gün sabah akşam kullandım çatlatma iğnesi vermedi ilişki günü verdi bu arada femarayi da doktordan zorla istedim gerek yok diyorlardı çünkü femara bitti bekliyorum artık ama adetime 10 günü kala şiddetli bel ağrılarım ve kasik ağrılarım başladı şu anda adetime 6 gün var kullanıp güzel sonuç alan var mi

Güzel sonuç çok kişi gördüm hakkında hayrlısı olsun bel ağrısı kasık ağrısı bunların hepsi ilacın da etkisi olabilir rabbim kucağımızı boş bırakmasın ben Femara kullandım çatlatma iğnesi vurdum 11.günde kan testi verdim negatif bugün 13.gün yarın değil diğer gün bat günüm bakalım inş güzel sonuçlar alırsın

Merhabq aynı zamanda başladık sayılır bende 2 ocakta başladım beş gün kullandım ama doktor beni kontrole cagirmadi evde ovulasyon testi ile takip ettim bugün de pik gördüm inşallah yüzümüz güler güzel sonuçlar alırız

Kızlar kimisi diyor gün aşırı ilişki kimisi her gün ,her gün değerlendirince sperm sayısı düşer mi acaba kaçırmakta istemiyorum

Umarım hepimiz niyetimize ulaşırız rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah sizde ağrı olmuş muydu?

Kızlar kimisi diyor gün aşırı ilişki kimisi her gün ,her gün değerlendirince sperm sayısı düşer mi acaba
Valla cnm sen bugünle yarını değerlendir BNce diğer günler iki günde bir yap dediğin gibi sperm sayısı düşüyor yine sen bilirsin
Aynen canım isin kötüsü ben ilaç bittu cumartesinden itibaren test yapiyirjm test beni yanılttı ikinci çizgi pik oldu gibi geldi pazar günü emin olamadım kaçırmakta istemedim iki günü değerlendirdim bugün de yine bı bakayım dedim pik net gördüm iki kere yumurtlama olmuş olabilir mi acaba bugün yarını da değerlendirince ara vermemiş olucam inşallah hamiş kaliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…