Femara ve yeni başlangıç 💫

Kizlar bende bir sabah 11 de catlatma iğnesini oldum diktor bugece başka dedi ama ben sabah mi olsa daha iyi olur diye düşündüm.inslalah olumlu sinuc oluuruz

Femara çok iyi bı ilaç bence ben 8 yıllık evliyim 3 kez femara sayesinde hamile kaldım başka türlü hiç olmadı benim ama sadce 4 yaşında bir kızım var çok şükür .ilk defa bu sefer çatlatma iğneyle denedik

Femara ile hamile kaldığınızda Çatlatma iğnesi yaptırmış mıydınız bir de 36 saat ilişki önerdi doktorum sizde bu süreç nasıl ilerledi neler yaptınız
Ben igne yaptirmadim doktorm gerek gormedi solda 2 tane yumurta buyumustu ama o ay hamile kalmadim. 2 ayimda yine femara kullandim hamile kaldim yine igne yok ve o ayda doktor kontrolunede gitmedim ksc tane buyuyenn yumurtam vardi onuda bilmiyorum ilk ayimda olmadi ama 2. Ayimda hamile kaldim cok sukur

İnşallah bende de vesile olur bu ay ilk kez femara başladık hem umutsuz hem de heyecanlıyım
Umudunuzu lütfen yitirmeyin bende femara sayesinde hamile kaldim. Ilk ay olmadi cok büyük beklenti icindeydim ilk ay ama olmadi 2. Ay oldu cok şükür size en büyük tavsiye stres yapmaman

X