Femara ovitrella kullananlar bi bakar mısınız

Olur tabiki 😘 bide şey dicem normalde gün aşırı ilişki deniyor yA biz hergün deniyoruz sansa bırakmamak için sizde durumlar nasıl 🤭😂
Aslında her gün de denenebilirmis.
Ama eşinizin sprem kalitesi iyi ise.
Baktirdiniz mi buna ?
Biz bu hafta baktiracaktik randevu aldık ama eşimin şehir dışı işi çıktı. Benim yumurtlama dönemimden sonra baktiracak artık.

Klomen yazarken doktor bana sprem kalitesi için 2 güne bir ilişki tavsiye etti.

Biz normalde 2-3 güne bir yaptık şimdiye kadar, yumurtlama çatlama döneminde 3 gün üst üste oldu. Ama gebelik olusmadi

Aslında her gün de denenebilirmis.
Ama eşinizin sprem kalitesi iyi ise.
Baktirdiniz mi buna ?
Biz bu hafta baktiracaktik randevu aldık ama eşimin şehir dışı işi çıktı. Benim yumurtlama dönemimden sonra baktiracak artık.

Klomen yazarken doktor bana sprem kalitesi için 2 güne bir ilişki tavsiye etti.

Biz normalde 2-3 güne bir yaptık şimdiye kadar, yumurtlama çatlama döneminde 3 gün üst üste oldu. Ama gebelik olusmadi
Evet spermiyogram testi verdik aylar önce çok çok iyi dedi doktor muhtemelen sorun bende ama o sorunu bulamıyoruz yumurtaların gayet kaliteli dendi bu ay da olmazsa rahim filmi sonraki aşamada aşılama deneyeceğiz bakalm ne zamandır deniyorsunuz acaba birde yaşlarınız kaç benim 27 eşimin 29

Evet spermiyogram testi verdik aylar önce çok çok iyi dedi doktor muhtemelen sorun bende ama o sorunu bulamıyoruz yumurtaların gayet kaliteli dendi bu ay da olmazsa rahim filmi sonraki aşamada aşılama deneyeceğiz bakalm ne zamandır deniyorsunuz acaba birde yaşlarınız kaç benim 27 eşimin 29
Benim yaş 36. Hatta bir ay sonra 37.
Eşimle aynı yastayiz.
Benim 8 yaşında kızım var. 2. Yi istiyoruz kısmet olursa.

Sizde bir sorun yoktur insallah.
Ne zamandır deniyorsunuz ?

Merhaba evet geçti suan hiç bir belirti yok bende bide ben dün akşam içmeyi unuttum cok üzgünüm 😢 kaynanamlar geldi üstüne arkadaşımın doğum günü vardı gece 2 de eve geldim direk uyudum ama sabah erkenden ictim
Sabah 2 tane mi icseydin acaba ?
Sabah akşam 1 er tane ile yumurtası olusmayana 2 şer tane veriliyormuş.

Sende

belirti falan varmı peki
Yok canim.
Zaten adetimin yoğun günü, biraz onun sancısı oluyor.

Bugun bir konuda okudum, biri 4 ay klomen ve çatlama iğnesi kullanmis bu 4 ayda 10 kilo almış. Bunun hormon ilacı olduğunu yazmış.

İnşallah iştah açmıyordur inşallah böyle.

Yok canim.

Bugun bir konuda okudum, biri 4 ay klomen ve çatlama iğnesi kullanmis bu 4 ayda 10 kilo almış. Bunun hormon ilacı olduğunu yazmış.

Adetin kaçıncı günü başladın ki 😳 ben 5. Günü basladım ama adetim 4. Gün bitmişti

Yok canim.

Bu arada klomen de femara da en fazla 3 ay kullanılıyor 4. Ay doktor kesnlkle vermiyor 6 ay vücut temizlensin diye olmazsa aşılamaya geciliyor

Adetin kaçıncı günü başladın ki 😳 ben 5. Günü basladım ama adetim 4. Gün bitmişti
Bende 5. Gün başladım.
Ama benim adet 9 gün felan sürüyor.
İlk 3 gün lekelenme 3 gün normal regl sonra yine 2-3 gün lekelenme gibi.

Senin adet çok kısa sürüyormuş. Lekelenme ile mi birlikte 4 gün

Bende 5. Gün başladım.
Ama benim adet 9 gün felan sürüyor.
İlk 3 gün lekelenme 3 gün normal regl sonra yine 2-3 gün lekelenme gibi.

Senin adet çok kısa sürüyormuş. Lekelenme ile mi birlikte 4 gün
Normalde benim de 6 gün sürerdi ilk gün lekelenme birde son gün kahverengi lekelenme gibi ama bu ay kırmızı kan görmedim hiç acık pembe ara ara kanadı hatta sabahtan akşama kadar ped bembeyazdı 2. Gün cok degişik geçirdim sadece bas dönmesiyle

Normalde benim de 6 gün sürerdi ilk gün lekelenme birde son gün kahverengi lekelenme gibi ama bu ay kırmızı kan görmedim hiç acık pembe ara ara kanadı hatta sabahtan akşama kadar ped bembeyazdı 2. Gün cok degişik geçirdim sadece bas dönmesiyle
Bir önceki ay ilaç kullandığın için mu acaba ?

X