Femara ovitrella kullananlar bi bakar mısınız

Allah'tan ümit kesilmez. Beraber bekleyip görelim canım. Ben adet olamaöanın sebebi hamileliktir diye düşündüm ama kist oluşmuş bende emin olamadım. Beni haberdar et merak ederim valla
Sonucu aldım yine ağlaya ağlaya aradım doktorumu 1.21 çıktı ben artık umudumu kestim

Merhaba ama herkeste silik çizgide olsa çıkıyor bende erken gebelik yaptım çıkmadı şuanda 16 günüm ve hiç bir belirtim yok
Kullanılan ilaçlar adetin tarihini uzatabiliyo bende yaşadim eğer erken gebelik testinde cikmadiysa üzgünüm ama gebe olmayabilirsin...

Bugun 5. Gün sabah femara ya basladım tekrar 5 gün kullanıcam bakalm
Bende bu ay ilk kez klomen kullanacağım. Bugün başladım.
Ama yumurta takibi yapılmayacak, çatlatma iğnesi de.
Sizin adet dongunuz kaç gün normalde acaba? Ve yumurtlamayı kaçıncı gunder görüyorsunuz ?

Bende bu ay ilk kez klomen kullanacağım. Bugün başladım.
Ama yumurta takibi yapılmayacak, çatlatma iğnesi de.
Sizin adet dongunuz kaç gün normalde acaba? Ve yumurtlamayı kaçıncı gunder görüyorsunuz ?
26 gün adet döngüm adet olduğum gün dahil 13. Gün yumurtlamam oluyor hiç şaşmıyor 5 gün ilacı kullanıp 6. Gün ovitrelle çatlama iğnesi olucam 2 gün sonra da ilişki olucak insallah hayırlı haberler alırız 🥰🧿

26 gün adet döngüm adet olduğum gün dahil 13. Gün yumurtlamam oluyor hiç şaşmıyor 5 gün ilacı kullanıp 6. Gün ovitrelle çatlama iğnesi olucam 2 gün sonra da ilişki olucak insallah hayırlı haberler alırız 🥰🧿
Benim de adet döndüm 28 gün ortalama
Normalde ovulasyonla takip ediyordum ve 16. Gün felan yumurtlama görüyordum.
Şimdi klomane başladım ve eşim şehir dışında olacak 13. Gün gelecek. İlaçtan dolayı yumurtlamam erken olur ve günü kaciririm diye korkuyorum.

Benim de adet döndüm 28 gün ortalama
Normalde ovulasyonla takip ediyordum ve 16. Gün felan yumurtlama görüyordum.
Şimdi klomane başladım ve eşim şehir dışında olacak 13. Gün gelecek. İlaçtan dolayı yumurtlamam erken olur ve günü kaciririm diye korkuyorum.
Eşin geldiginde değerlendirmeye başla derim yumurtlama erken olmaz olmadı ovulasyon testi ile takip et

Tamam ovulasyon testi ile de takip ederim.
Siz yan etki yaşıyor musunuz ilacı kullanirken ?
Ben bununla alakalı konu açmıştım herkes kaşık agrısı mide bulantısı yaşarken bende hiç bir belirti olmamıstı şey düşündüm bende bende belirti yok bana yaramıyor bu ilaç demiştim sanırım öyle de oldu ama sabah içtim suan midem bulanıyor ilaca yormuyorm cok yemek yedim ondandır belki 🤷🏻‍♀️

Ben bununla alakalı konu açmıştım herkes kaşık agrısı mide bulantısı yaşarken bende hiç bir belirti olmamıstı şey düşündüm bende bende belirti yok bana yaramıyor bu ilaç demiştim sanırım öyle de oldu ama sabah içtim suan midem bulanıyor ilaca yormuyorm cok yemek yedim ondandır belki 🤷🏻‍♀️
Bende 8. Ayda doktora gittiğimde ilk klomen verdi, yan etkilerini sordum, hastanelik olanlar bile var dedi, bende o ay bir sınav surecindeydim, dersleri bu durumla aksatmak istemedim, ondan kullanmayı erteleyelim dedim doktora.
Derken 3 ay daha ovulasyon takibi ile denedik, yine olmadı derken dün doktora gidip bugün klomen başladı.
Bence yararı olmadığıni dusunmeyin, herkese farklı etki ediyor olabilir.

İkimizde aynı gün başladık 😊
Gelişmeleri burdan paylasiriz.

X