Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim Sabri bizlere versin inşallah evet belki çok zorlanacağım ama yapacak başka da birşey yok canım senin kaçıncı ayın ilaçta

Kızlar hangi hastaneye hangi doktora gidiyorsunuz hepimize hemen hemen aynı şeyler söylenmiş merak ettim

Adet oldum kızlar aslında üzülmem gerekiyor ama normal insanlar gibi 29 günde adet oldum diye nerdeyse sevincim ruh halim ne dengesiz değil mi

Ya ben doktora msj attım adet oldum yarın ilaca başlayayım mı diye başlayın dedi biz bu ilaca 3.gün başlamıyor muyduk adama da eksik bilgi vermişim belki yarını 3.günüm sanıyordur tekrar tekrar msj atmakta istemiyorum numara verdiğine pişman olmasın napsam ki yarın içsem mi 3.gün mü başlasam

3. Gun basla bence ama benm doktorum once bi gel bakalim kist olmusmu bakalım sonra 3. Gun basla ilaca demisti bende basladim dunde catlatma ignesi vurldm beklemedeyim 2. Ayim femara ile

3. Gun basla bence ama benm doktorum once bi gel bakalim kist olmusmu bakalım sonra 3. Gun basla ilaca demisti bende basladim dunde catlatma ignesi vurldm beklemedeyim 2. Ayim femara ile
Bende adet oldum gittim önce muayene etti sonra ilaca devam dedi ama ilaca kesin 3. Gün başlanıyor benimde femara.ile 2. Ayim bence soru Sor çekinilecek bişe yokki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…