Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3. Gun basla bence ama benm doktorum once bi gel bakalim kist olmusmu bakalım sonra 3. Gun basla ilaca demisti bende basladim dunde catlatma ignesi vurldm beklemedeyim 2. Ayim femara ile

Bende adet oldum gittim önce muayene etti sonra ilaca devam dedi ama ilaca kesin 3. Gün başlanıyor benimde femara.ile 2. Ayim bence soru Sor çekinilecek bişe yokki

3.günü başladım kızlar ama bana gelin bakalım falan demedi :KK64: inşallah kist falan olmamıştır .. çatlatma iğnesini ilacı kullanırken mi oluyorsunuz bittikten sonra değil mi ? Bana 5 gün kullan 2 gün ara ver öyle kontrole gel diyor yani 10.gün çağırmış oluyor.. benimde 2.ayım bu ay hayırlısı inşallah hakkımızda ve sanırım tarihlerimiz aynı hemen hemen üçümüzün değil mi 3 kasımda adet olduk ben 5kasımda ilaca başladım

Slm arkadaşlar inşallh hayırlı bir topik olur hepiniz güzel haberlerle dönersiniz. Fameranın yanında herhangi bir kür yapıyormusunuz..? Bu ay bende soğan kürü yapacam ardından klomenle incir kurü yapsam olurmu?benim tek yumurta çıkıyor rezervem diplerde..Onu kaliteli hale getirmek için ne yapabilirim.

3.günü başladım kızlar ama bana gelin bakalım falan demedi :KK64: inşallah kist falan olmamıştır .. çatlatma iğnesini ilacı kullanırken mi oluyorsunuz bittikten sonra değil mi ? Bana 5 gün kullan 2 gün ara ver öyle kontrole gel diyor yani 10.gün çağırmış oluyor.. benimde 2.ayım bu ay hayırlısı inşallah hakkımızda ve sanırım tarihlerimiz aynı hemen hemen üçümüzün değil mi 3 kasımda adet olduk ben 5kasımda ilaca başladım
Tatlım ben 18 ekimde adet oldum şuan iğnenin 6. gunu canm önce femara 3. gün başlanır 5 gün kullanilir adetin 10.günü kontrole gidilir ona göre yumurta gelişimine 2 günde bir cagirilir mesela benm 10. günde 9mm 13.günde 13mm 17.günde 20mm olmuştu ve iğne vuruldum şuan beklemedeyim 2. ayim insallah bu ay güzel haberler alırız canm ya

Canım ben 31 Ekim'de adet oldum 3kasimda ilaca başladım 5, gün kullandım iki gün bekleyip yarın sabah (10. Gün) doktora gideceğim çatlatma iğnesi ilac bittikten sonra yapılıyor

Kızlar bende bişey sorabilirmiyim. Benim tek yumurta oluyor ondada kalite sorunu var.Bende femara ve birlikte incir kürü yapsam bir sakıncası olurmu?

Kızlar bende bişey sorabilirmiyim. Benim tek yumurta oluyor ondada kalite sorunu var.Bende femara ve birlikte incir kürü yapsam bir sakıncası olurmu?
İncir kürü bi hormonu yukseltiyordu ama hngisini bilmiyorum.Eğer hormonların normalse yapmamani tavsiye ederim,dengen bozulmasın.Daha iyi anlayan biri yardımcı olacaktır sana cnm

Tatlım ben 18 ekimde adet oldum şuan iğnenin 6. gunu canm önce femara 3. gün başlanır 5 gün kullanilir adetin 10.günü kontrole gidilir ona göre yumurta gelişimine 2 günde bir cagirilir mesela benm 10. günde 9mm 13.günde 13mm 17.günde 20mm olmuştu ve iğne vuruldum şuan beklemedeyim 2. ayim insallah bu ay güzel haberler alırız canm ya

Benim geçen ay 10.günümde 21mm di yumurtam adetliyken çatlama ihtimali olmuş mudur acaba

Çağırmadı doktorum ilaca başladım bile tekrardan yarın bitiyor inşallah pzt kontrol.. anladığım kadarıyla geçen ay çok büyümüş benim yumurtam 10.gün 21mm
Cnm benimde geçen ay 10. Günde yumurtam 16mm idi bu ay içinde yarın gidip baktracagim hepimiz femara kullaniyorsak aynı şartlarda neden farklı büyüklüklerde oluşuyor birimizin normal buyumus birimizin çok fazla birimizin de agir ağır bunyeninde etkisi olabilir mi karıştım şuan

Cnm benimde geçen ay 10. Günde yumurtam 16mm idi bu ay içinde yarın gidip baktracagim hepimiz femara kullaniyorsak aynı şartlarda neden farklı büyüklüklerde oluşuyor birimizin normal buyumus birimizin çok fazla birimizin de agir ağır bunyeninde etkisi olabilir mi karıştım şuan

Valla bende onu düşünüyorum canım birde normalde pco var bende gelişmiyorlar yani hatta klomen hiiiçç etki etmemişti büyümemişlerdi femara ise 1 tane oluşturdu ama fazla büyük oluşturmuş sanırım bakalım bu ay nasıl olcak boyutu

Kızlar hastaneden geldim şimdi durumu özet geçeyim sağda ve solda ikişer adet yumurtam oluşmuş toplam 4 tane sağdaki yumurtalar 14/15mm soldaki 12/13 mm büyüklükte ☺ayın 11 ine çatlatma iğnesi verdi eczaneden aldim pazar günü vurulacagim sonra bekleme zamanı Rabbimden hayırlısı olsun insaAllah bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine Allah hepimizi sevindirsin insallh

X