Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de malesef adet oldum 27. Günde hem de. Normalde 30 31 olurdu femara kullandım diye mi erken oldu acaba çok garip
Benim aslında 28/29 a bir oluyor ama adet takviminin hesabına baksarsam iki üç gün erken oldum pek anlayamamaya başlıyorum ya yumurtlama gunlerimide ona göre ayarliyordum acaba benmi yanlış yol izliyorum kafam.cok karışmaya başladı en iyisi takip etmemek sanırım basarabilirsem.tabii

Ben de malesef adet oldum 27. Günde hem de. Normalde 30 31 olurdu femara kullandım diye mi erken oldu acaba çok garip

Canım bu arada yumurtan çatladıktan sonra tam 14 gün sonra mı adet olmuş oldun bi fikrin var mı ? Döllenme olmayan herkes tam 14 gün sonra mı adet oluyor çok merak ediyorum

Canım bu arada yumurtan çatladıktan sonra tam 14 gün sonra mı adet olmuş oldun bi fikrin var mı ? Döllenme olmayan herkes tam 14 gün sonra mı adet oluyor çok merak ediyorum
Ben bu ay ovu testiyle takip ettim 13. Gün pik oldu 14 de de biraz koyuydu gerçi, yani doğru hesap aslında baktığın zaman tam 14 gün sonra oluyor

Canım benxe femaradan erken olduk. Doktorumun bana dediği gün hesabı yapmadan 2 günde 1 birliktelik. Sanırım bu yüzden diyordu

Ben bu ay ovu testiyle takip ettim 13. Gün pik oldu 14 de de biraz koyuydu gerçi, yani doğru hesap aslında baktığın zaman tam 14 gün sonra oluyor

Ben doktora gittiğimde 21mmdi 10.gün de zaten en fazla 23 mm olurmuş hadi en geç çarşamba günü çatlasa yani 12.gün çatlasa 15.günüm olması lazım bugün :/ ama ben normalde 36-46 gün arası olduğum için tam zamanımı bilemiyorum ilk kez yumurtam bu kadar erken büyüdü o yüzden erken olurum herhalde 36yı bulmaz diye düşünüyorum gerçi inşallah hiç gelmez de kafam rahatlar

Senin ne güzel erken büyümüşler benm 13. Gunde 13mm 'di cumartesi 17. Gün yine gidicem

Bende femera kullandigim 5nci ayda hamile kaldim kızlar ama gun aşırı birliktelik yapmadık o hem yorucu oluyor hemde belli birseyden sonra tat vermiyr yapmak icin yapiyorsun o sebeble ben ovulasyin2 testi aldim o zamanlari degerlendirdik ovulasyon testi kullandigim 3ncu ayda hamile kaldım... O sebeble bence baska bir sorun yoksa ovulasyon testi ile mutlaka deneyin...

Test yapmak için 36. Günü mü bekliceksin bence bi kaç gün sonra yap 36 ya kalmaz bence bu ay

Canım çok haklısın ama ben bu ay ovu testi kullandım ilk defa pik olduğu günü de gördüm değerlendirdik ama gel görki sonuç yine hüsran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…