Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu ovulasyon testi gerçekten işe yarıyor mu nereden alabilirim fiyatı ne kadar yardımcı olun lütfen bu arada yarın bende doktora gideceğim ilaca devam edeceğim sanırım

Idrar testi yaotm negatif. Duzenim bozuldu galiba bide kizlar cikolata kisti varken kullanan var mi topikte. Ise yaradimi acaba

Kızlar bu ovulasyon testi gerçekten işe yarıyor mu nereden alabilirim fiyatı ne kadar yardımcı olun lütfen bu arada yarın bende doktora gideceğim ilaca devam edeceğim sanırım
Ben eczaneden aldım 25 tl gibi bişrydi 5 tane var içinde canım, internetten de sipariş edebilirsin. Adetin düzenli değilse işe yarayabilir benim düzenli olduğu halde açıkçası yumurtlama gününü de gördüm bir işe yaramadı bu ay.. belki sen de yarar dene istersen

Ağrı neden varki adetine daha çok var şimdiden belirti de olmaması lazım.. hamile olabilir misin acaba

Ah canım ya keşke dediğin gibi olsa normal zamanlara göre evet adetime daha 10 gün falan olması lazım ortalama.. ama bu ay yumurtam erken büyüdüğü için erken olacaktır belki onun ağrısıdır :/ çünkü hiç hamilelik belirtim yok ne akıntı ne göğüs hassasiyeti ne mide bulantısı ne de göğüslerde şişlik

Valla bende internetten sipariş vermeyi düşünüyorum bide bunu deneyeyim diyorum

Olsun canım belirti olup olmaması yanıltmasın seni bekleyelim görelim inşallah hayırlı haberle gelirsin

Canım çok haklısın ama ben bu ay ovu testi kullandım ilk defa pik olduğu günü de gördüm değerlendirdik ama gel görki sonuç yine hüsran

Canım ovulasyn gununu degerlendirdin diye illa olcak diye bir kaide yok ama olma ihtimalinin en yuksek oldugu zamani degerlendiriyorsun. Benim deneyeb ve bir porblemi olmayan arkadaşlarımın cogu 3ncu 4ncu aynda hamile kaldilar...
Birde sık iliskiye girmek sperm kalitesini dusuruyor o sebeble 1 ay hoyunca gun asiri birliktelikte saglikli bir yöntem degil... Bence sabırlı olup ovulasyon cubuguyla denemeye devam etmelisin.

Kızlar bende az önce hastaneden geldim doktor bu ay tekrar ilaca devam etmemiz gerektiğini söyledi ama heray hamile kalacakmissin gibi bekleme dedi 3/4 ay ilaca devam edeceğiz eğer olmuyorsa 3, kere aşılama yapacağız dedi oda tutmazsa tüp bebek hakkında görüşeceğiz dedi şuan uzgunmuyum degilmiyim.onuda bilmiyorum duygusuzum desem bana gulmeyin koca bı boşlukta gibi hissediyorum

Canım bu ilacın işe yarayacağını düşünüyorum ben. Benim doktor da hemen hemen aynı şeyleri söyledi 3-4 ay böyle gidicez dedi. Herşeyin çözümü var artık çok şükür, sadece sabırla beklemek lazım bugünleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…