Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallh catlamistir arkadaşım yumurtan da kiste dönüşmez biz tedavimizi olalım da gerisinde Rabbimden hayırlısını isteyip beklemek gerek canım

Birde telefona göre yumurtlama günüm döngümün 21.günü ama yumurtam 10.gün 21mm olduğuna göre çoktan çatlamış olması gerekiyor bu erken adet olcam demek mi oluyor bilginiz var mı

Canım merhaba ben de aynı süreçteyim femara kullandım adetin 3. Günü başladım 5 gün içtim ama muayeneye gel demedi 21. Gün progesteron için kan vermeye gidicem.. 21. Gün bugün. Belli bir değerin üstünde çıktıysa yumurtan çatlıyor demektir, hangi gün çatladığının bir önemi yok.. bu ilaç yumurta için takviye olduğundan erken çatlayabilir sonuçta büyütüyor. Benim de 13. Gün çatladı. Ovu testi kullandım. Bugün de kan vericem akşam üstü bakalım sonuç ne çıkacak

Anlamadım canım şimdi 13.gün çatladığını biliyorsan neden kan veriyorsun ki ?

Anlamadım canım şimdi 13.gün çatladığını biliyorsan neden kan veriyorsun ki ?
Yok canım bugün 13. Gün değil bugün 21. Gün. Doktor progesteron bakmak istedi yumurtlama olmuş mu diye. Yarın alıcam sonucu. Evde ovulasyon testi onu kullandım da 13. Gün çatladığını anladım

Yok canım bugün 13. Gün değil bugün 21. Gün. Doktor progesteron bakmak istedi yumurtlama olmuş mu diye. Yarın alıcam sonucu. Evde ovulasyon testi onu kullandım da 13. Gün çatladığını anladım

Benimde bugün 21.günüm ama bilmediğimden soruyorum canım 13.gün çatladıysa eğer zaten yumurtlama olmuş demek değil midir bu ? Yumurtlama olmasa nasıl çatlayacaktı bunu anlamadım

Benimde bugün 21.günüm ama bilmediğimden soruyorum canım 13.gün çatladıysa eğer zaten yumurtlama olmuş demek değil midir bu ? Yumurtlama olmasa nasıl çatlayacaktı bunu anlamadım
Doktor ovulasyon testi aldığımı bilmediği için 21. Gün kan ver dedi. Ben de yunurtlama günümü bilebilmek adına test yaptım13. Gün pik oldu.

Kızlar femara ile kaçıncı ayda hamile kaldınız ?? Bugün 24.günüm bat ne zaman bilmiyorum ama günler geçmiyorrrrrr

KIZLAR DOKTORDAN GELIYORM 2 yumurtam tek oluşmuş 13 14 mm cumartesi bidaha çağırdı büyürler insallah ya 3 günde 3 mm büyümüşler normalmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…