Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimm var mı hamislik

Merhaba canım peki ilişki sıklığı nasıldı sende? doktor gün aşırı dedi ama ben yumurtlama gününü kaçırmaktan korkuyorum en son kontrol perşembeydi benim 16 mm yumurta vardı duruyordu diğer yumurtam çatlamıştı. Biz en son doktora gideceğimiz sabah yani perşembe günü birlikte olduk bir de dün gece benim tek endişem yumurtayı kaçırmak çünkü 24 saat yaşıyormuş çatladıktan sonra.

Canim ben ilacı kullandım kullandıktan sonra 5 gün ilişki yok dedi doktor kontrole gittim 15 mm yum vardı bi tane 3 gün sonra gün aşırı ilişkiye dikkat dedi önemli 3 gün söyledo o 3 gün eşim şehir disına gitmişti çok üzüldim ağladım eşime kızdım döndüğü gün ilişki olmuştu tutmuş benim minnagimm çok sukurr ama normalde de gün aşırı olurdu bizde bazen 2 gün geçerdi ama olmadı mı hergün de olsa olmaz canm sen gün aşırıya dikkat et sperm kalitesi için. Allah yardımcımız olsn canm insalahh tez zamanda kavusun meleklerinize

İnşallah canım amin güzel dileklerin kabul olur inşallah. Bat 13 Aralık Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah yardımların için çok sağol :)

Merhaba hanımlar bende femara kullanıyorum geçen ay kullandım çok kaliteli güzel yumurtalarım oldu doktorun dediği tarihlerde ilişki de oldu ama gebelik olmadı iğneden 18 gün sonra adet oldum bu ay yine başladım femaraya adetin 3. Günü bakalım bu ay ne olacak hayırlısı olsun hakıımızda

Kızlar selamlar bel agrınız var mı? Ben kıpırdayamaz oldum regli tarıhım yarın 11.de iğne olmustum reglim yaklastıgında vel agrısı olmazdı iğne yan etkısımı acaba bu şekilde agrı yasayan var mı

Kızlar bugün yine yumurta takibi için doktora gittim. Dün ve önceki gün çatlamasını umuyorduk ve ona göre çalışma yapmıştık. Şimdi bugun baktigimizda hala çatlamamış ve 22mm olmuş sol tarafım. 3 gun once 17mm idi. Bugün yarın yine çalışma der heralde doktor. Incir ve havuç kürüne tam gaz devam edeceğim. Gelişmesine masallah guzel gelişmiş. Şimdi zamanında çatlasa bide Inşallah.

İyi masallah canım benimde Pazartesi kontrolum bakalım kac mm olmus yumlar.senin kacıncı günün?

Merhaba arkadaslar , hamilelere saglikli gebelik diliyorum , bekleyenlerede yakin zamanda mutlu haberi almalarini dilerim . Ben ilaca bugun basladim adi Letrozol , saniyorum ki Turkiyedeki femara ile ayni, 1 yildir cocuk icin deniyoruz henuz sonuc alamadik, doktorum hic bir problemin olmadigini söyluyor ve bu ay bu ilaca basladim. Umarim hepimiz yakin zamanda bu guzel haberi aliriz. Beklemek cok zor Allah herkesin yardimcisi olsun. Benim anlamadigim doktor sadece vaginal ultrason muaynesiyle hic bir problemin olmadigini söyluyor. Ben emin olamiyorum eger baska problemler varsa yanlis yolda yuruyup vakit kaybetmekte istemiyorum. Sizce yalnizca ultrason muaynesiyle bu yolu secmesi dogru bir adimmi?

Hormonlarına bakıldımı onlarda cok önemli hamile kalmaya engel olabiliyor mesela prolaktin hormonu yüksekliği bebek olmasına engel

bende ilk bu ay kullandım o ilacı ins güzel haberler alırız hepimiz

Hormonlarına bakıldımı onlarda cok önemli hamile kalmaya engel olabiliyor mesela prolaktin hormonu yüksekliği bebek olmasına engel
Son muaynede nihayet kan vermemi istedi adetim in 6. Gunuydu sonucu henuz belli degil pazartesi esim randevu alacak, sanirim gittigimizde sonucunuda söyler kan tahlilinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…