Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım ama ben doktora cumartegittiğimde 12 mm demişti ve 1 gün sonra pazar gunu yani baya sancım oldu kasıklarımda. sizce 1 gün öncesi 12 mm olupta ertesi gün çatlamış olması mümkün müdür... Ve dün yani çarşamba doktora gittiğimde çatlamışlar dedi ve ilişki günleri dün (çarşamba) cuma, pazar ve salı günlerini yazdı

Salı gece yada Çarşamba sabahı catladigini düşünüyorum canim. 18mm altında çatlama olmaz. Günde 2mm büyür yumurta. Bu hesaba göre dün çatlamış olması muhtemel. Eğer içerde bir sıvı görmemiş olsaydı Dr. Yumurtlamayı kaçırdığını soylerdi. İlişki günü verdiğine göre yeni catladigini anlamistir.

Kızlar selam bilgilerinizi paylaşabilir misiniz femara nedir ben de aynı durumdayım bu ay yumurtlayamadığım için kiste çevirmiş yine hayallerim hüsran oldu anlıcanız bugün de adet oldum 4 günü gidip hem kistime bakıcak hem hormon testi yapıcak bir sorun görünmüyor demişti daha önce

Çatlatma iğnesi falan Nasıl oluyor hiç bilgim yok benim de uzun zamandır düzenli olmasına rağmen olmuyor hiç bir sorun da görünmüyor o kadar özel doktora gittim

Hayır canım yumurtalamayı kaçırdın diye birşey söylemedi :) yumurtaların çatlamış sana ilişki günleri yazcam bugün başla dedi gun aşırı ve dünü değerlendirdik umarım olumlu sonuçlar alırız her zaman :)

Bugun doktora gttim kan sonucuma baktı ovulasyon olmuş dedi .adet olmazsan kan ver test yaptır dedı olursan bir ay daha kullan ilacı dedı .

Doğrudur cnm benimde yumurtalarım geçen hafta carsamba gunu catlamıştı ve doktorum iliski gunleri yazdi. bana dedi adetin gecikirse 4-5 gün bekle gel dedi adet olursan da gel tedaviye devam edelim dedi... Adetime daha 10 gün var ama bu aralar kasıklarım sancilaniyo sizce femarayı ilacının etkisi mıdır bu sancılanma ama ilacı kullandım bitti ztn yumurtalarımda çatladı daha ilacın etkisiyle ne diye sancılansın ki.? Sizce hanımlar ne dersiniz bu konu hakkında.? Ara ara kasıklarıma bu sancı niye giriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…